Přenos dat ve formulari.

Nazdárek mám formulář ve kterym si zaskrtnete polozku z hodnotou třeba domy a cenu.cena se spocita v druhy fazi to je v pohode.Ale jak udržim ty domy aby se mi to v druhy fazi ukazalo?Nějak mi to nechce komunikovat diky moc.
Dneska jsem doma zapomněl svou křišťálovou kouli, tak se zkus zeptat tak, aby tomu rozumněli i ti, co vůbec netuší, co je druhá fáze, jak to komunikuje, co se ukazuje, co se neukazuje a tak.
Jinak domy se drží dost těžko, páč jsou dost těžké...
<HTML>Ja to pochopil tak, ze chce prenest data z formulare na jedne strance do formulare na strance druhe (po odeslani)

To lze bud pomoci session nebo jednoduse vyplnis prvky promenymi GET a POST z predchoziho odeslani</HTML>
No mám jeden formulář ve kterym se zaškrtáváj určitý hodnoty.Deset checkboxů.A potřebuju aby se při zmačknutí odeslat ukázali na druhý stránce pokud jsou zaškrtnuty.A dala se jejich hodnota uložit do databáze.Takže pokud zaškrtnu na první stránce modrá a červená tak se mi na druhý ukáže zaškrtli jste : modrá,červená.A když zmáčknu uložit tak se do databáze uloží třeba k id_1 modrá a k id_2 červená.
ja mam kod asi takto:

na prvni strance:

<?
foreach($chboxes as $k=>$v)
echo '<input type="checkbox" name="id_', $k, '"/>', $v;
?>

na druhe strance:

Zaskrtli jste:<br/><?
foreach($chboxes as $k=>$v) if((isset($_POST['id_'.$k])?$_POST['id_'.$k]:false)) echo $v, '<br/>';
?>

pricemz pole $chboxes obsahuje v obou pripadech jako klice ty indexy a jako hodnoty popisky, tj.
<?
$chboxes=array(1=>'červená', 2=>'modrá');
?>

Je to bez zaruky, pisu to ted a netestuju to.
A odpoved na puvodni otazku (predpokladam ze "domy" je checkbox):
Pouzij hidden input, tj.

<input type="hidden" name="domy" value="<? echo ((isset($_POST['domy'])?$_POST['domy']:false)?1:0); ?>"/>