nastavení permittions

Pokouším se tu sprovoznit script databazi a nastavení už mám,ale nějak nemůžu najít permittions.......jak se prosím vás nastavuje permittions?.....
V Total Commanderu: Soubory | Změna atributů
Jsem lama,takže kdyby to šlo nějak srozumitelněji moc prosím......

abych mohl rozběhat script potřebuju vytvořit databazi mysql(mám),nastavit settings.php(mám).........a permittions,takže jak přesně mám postupovat od nastavení permittions až po samotnou instalaci............abych to pochopil i jako úplná lama....moc díky.........
Permitions jsou práva k přístupu k souborům. Server jede na Linuxu, takže musíš souborům, které tvůj systém potřebuje modifikovat a adresářům, kam bude přistupovat, nastavit práva rwxrwxrwx.

V Total Commanderu se přes FTP připoj k serveru, označ ony soubory a adresáře, potom Soubory | Změna atributů a zatrhni všechno. Po provedení by se u nich měl nastavit příznak 777 ve sloupci Atributy.
Všechno mám nastaveno databazy mysql,settings a ted i permittions......

Ale když ted najedu na instal.php hlásí to:

Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open glob copy() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/1/123zkouska123/install.php on line 53

Warning: main(inc/libs/Smarty.class.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/1/123zkouska123/install.php on line 42

Fatal error: main(): Failed opening required 'inc/libs/Smarty.class.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/1/123zkouska123/install.php on line 42

Nevíte v čem konkrétně může být chyba?...........
Pokud by se našel nějaky dobrák,kterej by mě poradil přes ICQ at se mě prosím ozve na 477709861,třeba i něco můžu zaplatit na egold...................................díkec.........
tvuj skript pouziva funkci, ktera je tady zakazana. a taky ti tam mozna chybi nejaky soubory.
No nejen že tu jsou některé funkce z bezpečnostních důvodů zakázané, ale ani smarty na wz není.