PHP a přístup k souborům ve WinXP

Mám PHP aplikaci, která si zapisuje údaje do textového souboru. Do tohoto souboru neustále přidává záznamy (fopen ("soubor.txt", "a")). Když celou aplikaci přesunu na jinej počítač. Při pokusu o zápis mi to hodí následující chybu:

Warning: fopen(soubor.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied

Co mám kde pod Wokny nastavit, aby mi to fungovalo? Atribut Jen pro čtení není zatržen. V Linuxu použiju CHMOD a je to v pohodě, ale tady?
Pokud mas WindowsXP(2000) a souborovy system NTFS, tak pouhe odskrtnuti "jen pro cteni" nestaci. Kazdy soubor ma sve prava (jako v linuxu). Moznosti prava lze nastavit ve vlastnostech souboru v karte zabezpeceni. Uzivatelum SYSTEM (mozna i Users) nastavit prava pro zapis a zmenu (pripadne uplne rizeni). Pokud kartu zabezpeceni nevidis, je nutne odskrtnout volbu jednoduche sdileni ve vlastnostech slozky.
Paklize mas souborovy system FAT, pak je cela tato procedura zbytecna, pac FAT nema zadne zabezpeceni.
V linuxu se pak pro moznost zapisu pouziva CHMOD s cislem 0777.
Kurňa mám stejný problém a nic nepomáhá. Mám Win 2000. Safe mode je OFF, složka je sdílená, práva mají SYSTEM i EVERYBODY jako "úplné řízení" a furt to hlásí :

"Warning: file(.): failed to open stream: Permission denied in D:\root\alenia\alenia.php".

Nevíte někdo co mám v těch zatracenejch woknech blbě.
Ježiš já jsem trdlo, hlavně že na to čumím a ještě to sem zkopíruju. Bylo to samozřejmě tím file(.) a file(..), který jsem tam v cyklu načetl z adresáře :o)