Ip adresy

Prosím vás Lidi ---- potřebuji jenom zjisti "kompletní" kod , na ukazování ip adres (nebo ukazování přezdívek , které si k určitým ip aresám určím) v určitém rámečku a prosím vás o to , abyste mi napsali na e-mail Pauli.9@seznam.cz nebo na icq 413-185-003 nebo to napište sem ---- děkuji za vaše odpovědi ...... s pozdravem Paulí
vypise ip adresu navstevnika stranky: echo($_SERVER['REMOTE_ADDR']);
ramecek si snad uz dodelas, ne?
Prosím tě , to je php nebo java script v htm/html ?
Už jsem zjistil , že to je php a jde mi to , ale prosím tě o radu , jak to změnit , aby se ukazovaly ip adresy všech on-line a ne jenom moje ip (to jsem nahoru zapoměl napsat , aby to byly ip adresy všech on-line připojených) .,..... jinak děkuji za radu ..................... s pozdravem Paulí ....
To je pehapecko... tzn

<?
echo($_SERVER['REMOTE_ADDR']);
?>

a dokonce to i facha :)
jen sem este neprisel na to, jak to napchat do XHTML

... btw nevi nekdo, jak ty ipecka ukladat do nakyho souboru historie?
takto se dá ukládat do souboru log .... http://www.jakpsatweb.cz/clanky/logformat.html ........ ale já se ještě ptal , jak to upravit , aby to bylo ukazování všech ip adres (podrobnější údaje jsou napsány trochu víše) ............... děkuji za vaše odpovědi .......... s pozdravem Paulí ......
1. Musíš zjistit, kdo je on-line. To v principu nejde. Nikdy nevíš, kdo si teď stránky skutečně prohlíží a kdo už klikl jinam nebo zavřel prohlížeč. Takže to chce fintu. Musíš ukládat každou aktivitu (kliknutí) na stránkách spolu s jejich ip adresou a časem.

Problém: co s neveřejnými ip adresami?

2. Z uložených dat vytáhneš záznamy, které nejsou starší než třeba 2 minuty a ty označíš za online. A zobrazíš.

PS: kód ti rozhodně psát nebudu.
zbi:
Problém: co s neveřejnými ip adresami?

Paulí:
To jsem nějak nepochopil ! - do této stránky budou mít přístup jen určité adresy a na tý stránce si to předělám , tak aby se stejnak místo těch ip ukazovaly pouze přezdívky , ale napřed potřebuji vědět , jak udělat , aby se na stránce zobrazovaly ip dresy on-line pc

zbi:
2. Z uložených dat vytáhneš záznamy, které nejsou starší než třeba 2 minuty a ty označíš za online. A zobrazíš.

Paulí:
Takhle nějak jsem si to představoval , ale neví , jak to tam dát...

zbi:
PS: kód ti rozhodně psát nebudu.

Paulí:
Prosím ---- za ten kod ti mužu sestavit třeba jiný , který se ti může hodit ....


Jinak díky za Vaše odpovědi ........ s pozdravem Paulí ....
Ad neveřejná IP adresa (musíš si nastudovat co je veřejná a neveřejná IP adresa). Např: http://usenet.jyxo.cz/cz.comp.linux.mandrake/0508/co-je-neverejna-ip-adresa.html


Na všechno ostatní jsem už odpověděl. Tady je fórum, kde se radí, tady se nepíšou kódy (ale možná nějakého nadšence seženeš).
Ale já ostatním píšu kompletní návod s kodem ............... nespravedlnost !
To s tím veřejný a neeřejný ---- zase nějaká kravina ....
a nestaci misto ip adres ukladat PHPSESSID?
<HTML>na to kdo je online bych pouzil ajax</HTML>
Já bych asi ukládal k dané ip adrese datetime jejího posledního přístupu na kontrolované stránky do databáze. Pak bych vybíral všechny záznamy, které jsou mladší než cca 2 minuty (nebo míň). Použitím ajaxu zvýšíš počet kontrol i bez reloadování kompletní stránky a získaná data budou o daném okamžiku vypovídat přesněji.
pro Non_E : Přesně tak , jak si teď napsal bych to chtěl , ale nevím jak to udělat ....... Když mi pomůžeš , tak se můžeme domluvit , co ti za to nabídnu ---- mám pěknou zbírku kodu všelijaké zajímavé věcičky --- mohu nabídnout , když mi napíšeš , jak to udělat .....
bych ti poradil http://www.rjwebdesign.net/scripts/index.php myslim ze tam je to co hledas
Dííííky trancemaniaci ---- moc jsi mi pomohl ....