<b>Warning: fopen(): URL file-access is disabled ...</b>

Jistě! A děkuji za Tvůj čas.
Mohl bych se zeptat, co to ten fopen znamená.Doufám, že se nebudete zlobit.
Vojta: http://cz.php.net/manual/cs/function.fopen.php
Ahoj...moc sem to nepochopila...mohl byste mi prosím někdo napsat co stím souborem .htaccess ?
Erža: podle tvyho webu referatky.unas.cz se te toto netyka. takze nic. nebo snad pouzivas nekde php? zobrazuje se ti nekde na tvych strankach tento text: "Warning: fopen(): URL file-access is disabled..."?
Můžu poprosit taky o radu,jak se zase dostat k tomu mému? :-)) Když to bude hodně podrobně,tak určo naštvaná nebudu:-))
kajqas: k cemu tvymu?
Moje stránky,jsou fuč!
kajqas: tady se probira neco jinyho. zaloz si vlastni tema
nějak nechápu zprovoznění vzálené url: měl jsem tu umístěnou fotku, kterou jsem využíval při rogistraci na různých forách a teď se k ní nemohu dostat.... je tu sice něco psáno o možnosti individuálního spuštění, ale je to mimo moje chápání.... poradí mně někdo česky?
anawarr: hadam, ze mas jiny problem, nez co se tu resi. odkazovat z jinych webu na soubory na tvem webu na wz jde a s timto to vubec nesouvisi. tady se resi problem, kdyz z php skriptu spusteneho na wz se neda pristupovat na soubory mimo tvuj wz ucet. je toto tvuj pripad?
Stojim za freezom.
Keby tomu viacej chapem tak by som vravel viac ale primitivny navod
na webu soom.cz hovori zavsetko.
no upřímně,moc nevému uspořádní nerozumím,snad se to brzno naučím!
!
<HTML><h3>Tato diskuze nemá nic společného se správcem souborů!</h3>
Ten se řeší <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=43556&t=43556"><b>ZDE</b></a></HTML>
No já mám samé PHP, ale jsem ještě horší, jak laik. Stejně jsem nic nepochopil. To PHP jsem pouze přenesl. Jo možná, ale opravdu jen možná by mi pomohlo vysvětlování krok po kroku. Jen se mi kdysi dávno podařilo splichtit jakousi stránku ve FrofnPage,m ale stejně v jiných prohlížečích, než je IE byla rozhozená. :-((
krok po kroku? no dobra:
1. objevuje se ti nekde na webu tato chybova hlaska: Warning: fopen(): URL file-access is disabled... ? pokud ne, tak nechapu, proc do tohoto vlakna vubec pises, protoze jsi tady uplne mimo. pokud ano, dej adresu, kde se to deje, a muzem pokracovat dale.
jj,dik
zdarec potrebuju poradit co dal jeste se v tom moc nevyznam
Tak dal radeji nejdi.
Jinak viz Tonik od 3 nahoru.
<em>English:
Due to increasingly abuse of our servers to placing improper pages, spam out-sending, or whole web overtaking (and there is much more of these practices) - all of this with <code>allow_url_open</code> (ie. transparent access to remote-URL, using <code>fopen()</code>, <code>include()</code>, <code>require()</code>)

The problem is that the majority of beginners don't concern checking variable input and security as a whole.

Solution: if you of safety of your scripts and you really need this feature, you can switch it back on doing the following:

-create a file named ".htaccess"
-insert the following line into it:
<code>php_flag allow_url_fopen on</code>
-place the file to the root directory of your website

Sorry for inconvenience and thanks for understanding.
</em>

prosim admina, at to prida k prvnimu prispevku tohoto threadu
pardon, tak jeste jednou:

Due to increasingly abuse of our servers to placing improper pages, spam out-sending, or whole web overtaking (and there is much more of these practices) - all of this with allow_url_open (ie. transparent access to remote-URL, using fopen(), include(), require())

The problem is that the majority of beginners don't concern checking variable input and security as a whole.

Solution: if you're sure about safety of your scripts and you really need this feature, you can switch it back on doing the following:

-create a file named ".htaccess"
-insert the following line into it:

php_flag allow_url_fopen on

-place .htaccess file into the root directory of your website

Sorry for inconvenience and thanks for understanding.
A k čemu by to tam jako mělo být? Úvodní příspěvek je dle mého názoru dostačující i bez tvého anglického návodu. Zvlášť, když je tohle český web a díky omezení při registraci by se zde měli vyskytovat jenom Češi a Slováci?
jj velmi diiiky
Dobry den , jiz od patku nemohu aktualizovat stranky , nelze na ne nahrat zadne soubory pouzivam zde phpWebFTP verze 3.3 . Problem se jevi tak ze dam nahravat , indikace dobehne na 100 procent a aktualizuje se stranka ale soubor tam neni . Kdyz pisu sem tento problem , tak jej vzdy smazete a na e-mail jsem take nedostal odpoved . Mohu pocitat s tim , ze to tu bude zas fungovat nebo mam prejit na jiny web ?

Dekuji za odpoved

Lukas
<HTML>Tak znovu:

<h3>Tato diskuze nemá nic společného se správcem souborů!</h3>

Ten se řeší <a href="http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=49960&t=49960"><b>ZDE</b></a>.</HTML>