Freehosting + placena domena + free DNS zaznam?

Zdravim,

premyslel jsem, ze bych si koupil domenu a spojil to s free webhostingem na webzdarma (jeden banner me nezabije). Jenze problem je s DNS zaznamem, udrzba stoji obvykle nejakych 800 Kc rocne (+-). Takze da se tohle nejak obejit? Krome varianty, ze bych spravci DNS serveru koupil flasku? :-) V placenem webhostingu je sprava samozrejme zdarma, jenze nechci davat dva litry na rok. 50 MB, PHP a MySQL zadarmo na webzdarma mi tak akorat vyhovuje :-)
problem je, ze tech 800 rocne neni spravci serveru, kde ta domena bezi, ale CZ-NICu
levneji vyjde com/net/org - cca 350,- kc/rok
Takze predpokladam, ze .info by taky mela byt nekde v te 350,- cenove hladine? Takze by teoreticky stacilo koupit domenu (.info jsem videl uz od 1090 Kc na 2 roky) a nekde u Vas si "prikoupit" DNS zaznam, ktery by to presmerovaval na me freehostingove konto u Vas? :-)
jen odboceni pro rozsireni obzoru...

mrkni na pipni.cz - prave neco takoveho rozjeli (a bez reklamy). osobne bych na to nic nestrcil, protoze si neumim predstavit obchodni model takove sluzby, ale kdyz chces do toho jit muzes to zkusit.

uz jsme zacali uzavirat sazky, jak dlouho to pobezi do vaznejsiho vypadku
:~) pak to pry bude chcipni.cz :)

m.s.
Ted na to koukam jako blazen, davaji uplne vsechno a zadarmo. To je fakt podezrely :-) Kde si myslis, ze to je financovany? Nebo naberou zakazniky a za pul roku to zpoplatni? No urcite to vyzkousim (i kdyz vratka k webzdarma si rozhodne uzavirat nebudu :-)
myslim si svoje, ale to neni dulezite. duvody proc takovy projekt rozjizdet mohou byt ruzne. treba polozit levne hostingy a pak zacit uctovat pretazenym zakaznikum, kteri se nebudou mit kam vratit. nebo si nejak docasne srovnat dane - snizit prijmy... proste cokoliv, co si kdo vymysli, vsechno je mozne. ale to jsou dohady.

cetl jsem nekde rozhovor s jednim provozovatelem, ze to puvodne delali pro zname a ted je to takhle globalni. v budoucnu snad chteji za nejake doplnkove veci vybirat nejake drobne... nebo co. ono poskytovat hosting zase tak neunosne narocne neni - ovsem do chvile, kdy nemas platit hotline, technickou podporu 24/7 a resit spoustu problemu (viz treba oceany. jak zacali problemy tak je po nich)...

dodavam, ze jsou to moje nazory na ktere mam pravo a pokud jsem se v nevedomosti nekoho dotkl nebo urazil, pak se uprimne omlouvam :)

m.s.
Oceany mi prisly od prvniho momentu neprofesionalni (uz kvuli pravopisnym chybam :-), pipni.cz (design) vypada velmi decentne a prehledne. No, snad jim to vydrzi aspon rok a pak jim klidne nejaky poplatky budu platit, porad se mi to vyplati. Tak mi drz palce :-) Jak rikam, webzdarma budu mit porad v zaloze, kdyby neco :-)
rad bych ti drzel palce, ale jak jsem rekl - vsadili jsme se a nerad bych prohral. i kdybych tam mel poslat takovej trafic, az se bude z kompu kourit :-)))))

m.s.