Vsechno mne funguje!!!

Jenom pro ty rejpaly, kterym se porad neco nezda:

1. MySQL funguje.
2. Server funguje a je relativne rychly.
3. Administrace konta funguje a jestli mate blbe nastavene cookies, tak je chyba na vasi strane mezi klavesnici a zidli.
4. Mail jsem netestoval, protoze mi to stejne prijde jako zbytecna zalezitost, ale ocenuju to, moc freehostingu to nenabizi.

Jediny, co nefunguje, je zobrazovani reklamy. Ramce nemam, uz pres rok mam nastavene "reklama nahore na prvni strance" a ted ji mam ale dole na prvni strance. To by nemel byt problem nekde nastavit, ne?

Proste webzdarma je nejlepsi free webhosting v Cechach. Jestli se nekomu neco nezda, tak muze jit k hyperlinku nebo nekam jinam, ale bude to krok zpatky, to garantuju.

A piste ku*va bez hrubejch pravopisnejch chyb, neda se to po nekterych z vas cist! Na nejaky detaily sere pes, ale i/y byste mohli aspon do nadpisu prispevku psat spravne, no uznejte.
jo jo... jen co mira vypiluje nektere drobnosti, tak to bude opravdu super. alespon o zadnem jinem ubytovani pro nevydelecne weby u nas nevim... jestli neco znate, tak mi dejte vedet - rad si rozsiri virtualni obzor.

m.s.
Musim se pridat! U me je taky vsechno vporadku :o)
Zkousel jsem i ten email a presmeroval se mi na mou adresu :o)

> A piste ku*va bez hrubejch pravopisnejch chyb, neda se to po
> nekterych z vas cist! Na nejaky detaily sere pes, ale i/y byste mohli
> aspon do nadpisu prispevku psat spravne, no uznejte.

Mel bych tedy namet na novou funkcnost fora ... obvzlast pro me a me podobne.
Coz k filtrum ... ku*va -> #$%#
pridat i ... Babyčka -> Babička ;-)

Radek
Ja musim znovu zopakovat, ze WZ je rozhodne lepsi nez kdejaky placeny hosting. Tak.
Rovnez mi funguje vsechno, co potrebuju.
>Ja musim znovu zopakovat, ze WZ je rozhodne lepsi nez kdejaky placeny hosting...

...no nad kvalitni placenou sluzbu samozrejme nic neni, ale najde se dost 'kdejakych' placenejch hostingu, ktere jsi mel namysli ;-)

m.s.