MAXXXIMÁLNÍ PROBLÉM

Nemohu se dostat do sekce phpMyAdmin .Cookies jsem nastavil Nástroje>>Možnosti síťe internet>>Obsah>>Zapnout.Pokaždé to skočí na tu samou stránuku přihlášení do phpMyAdmin.


Problém se pro mně stává nevyřešitelný a potřebuji rychlou odpověd


Děkuji za spěšné vyřízení.
mas spatne heslo do databaze (temer na 100%)
Admine, ač mám zaplé cookies a ač mám správně heslo nemůžu se dostat do PHP my admin můj účet je pppppqqqqq.wz.cz
To heslo do databáze je totožné s přihlašovacím heslem na (WZ nebo na FTP)
to heslo je to, co jsi nastavil v sekci sql v administraci, neni stejne jako ftp

Lukasiku: me to jde, chces me jen drazdit nebo fakt nejses schopen napsat spravne jmeno a heslo ? oznac si to mysi, me by se to taky nechtelo opisovat
IIIIIIIIIII I I IIIIIIIIIIIIII I I
I I I I I I I
I I I I I I I I
I I I I I I I I I
IIIIIIIIIII I I IIIIIIIIIIIIII I I
ok
Nemůžu si pomoct, ale i když to označím a překopíruju nejde to...
A mas urcite dobre i UserName ???
Hele zkus si to, stejně na tom webu nic není....
Uživ. Jméno je: pppppqqqqq.wz.cz
heslo: pppppqqqqq
Stejné je i na mysql....
Nemuzu si pomoct ... funguje :o)

Úvod
pppppqqqqq (5)
Test
Test_bodies
aaaaa
aaaaa_bodies
forums
??? Tak jedině cookies ale ty by měli být Ok
To admin:
Array ( [0] => [CLOSED] IMAP connection broken (server response) [1] => Too many login failures ) error connecting to serv! (1):-)))
Mimochodem ... to, proc jsem ti psal to stim UserName ... ta prihlasovaci stranka MySQL Admin si totiz prednastavuje username od posledne pozuityho ... ne podle uctu kterej mas prihlaseny, coz je mozna trosku zaludny :o)

Radek
Ne bylo to přesně jinak pošta tedy funguje:-)
WZ: To musíte stahovat i mail (Ten asi není z vaší dílny...)
A potom asi už to tu padlo, ale nikde se mě to nezeptalo jakou chci mít mail stránku pouze zda chci přesměrování, aktivování nebo deaktivování ale jestli chci mít mail lukasik@pppppqqqqq.wz.cz nebo blbec@pppppqqqqq.wz.cz se me nezaptalo:-(((
Mno jo resetnul jsem PC a bylo to:-) Exploer konečně zareagoval a šlo to nevím proč předtím ne, přitom cookies fungovali akorát tohle ne a uživ jméno ani heslo jsem neměnil...
jojo ... uz to tu padlo :o)
Lukasiku, mas i lukasik@pppppqqqqq.wz.cz i blbec@pppppqqqqq.wz.cz :). A krome toho taky treba blbkablbka@pppppqqqqq.wz.cz. A dokonce i pppppqqqqq@pppppqqqqq.wz.cz.
Ja nevim, co je na tom tak nepochopitelneho? A proc si lidi napred neprectete ty prispevky ve foru, nez se ptate?
Protože jsem líní;))))))))))
>Protože jsem líní;))))))))))

ze jses linej a neumis psat, to uz vime. ale proc tim provokujes?

m.s.
> WZ: To musíte stahovat i mail (Ten asi není z vaší dílny...)

proc ti to vadi ? ne, neni to moje dilo - je to jen mnou ohackovany jawmail,
muzu te ujistit, ze kdyby nebylo k dispozici neco (skoro) hotoveho, na wz by nebylo nic, nebo ses jeden z tech co si mysli, ze na wz ryzujeme mesicne desitky tisic ?

dokazes se na to podivat i z meho pohledu, ze me nekdy dokazou nektere reakce (lidi, co si mysli, ze na internetu musi byt vsechno zadarmo a hned a pokud ne, aspon je seřvu kdyz uz nic) docela otravit ?

neboj, uz jsem se to naucil ignorovat
Já ti to nevyčítal!!! !Je mi jasný že na wz se moc nevydělá....
Resp. >>> WZ: To musíte stahovat i mail (Ten asi není z vaší dílny...)
Jsem spíše śpatně napsal... Měla to být otázka zda je to váš project či ne...
Jestli jsem tě naštval sorry
2 martin:
>>ze jses linej a neumis psat, to uz vime. ale proc tim provokujes?
Čím jsem zas provokoval?!
no tou lenosti... nektere dotazy muzou vypadat vazne dost provokativne. ty to treba tak nemyslis, ale vypada to, jako ze se nudis a nemas se zrovna na co zeptat, tak placnes co te napadne... a tak dlouho, dokud nekdo na tu kravinu zase nezareaguje...

odpovedet na otazku 'proc si prvne neprectes manual, prispevky, faq...' 'protoze jsem >lini<' - no me to pripada jako takova provokacicka :)

m.s.
Dobře, ale já opravdu (mimochodem myslím že takhle zněl jeden Murphyho zákon: Když selžou všechny pokusi, ukus si přečíst manuál;)) nerad prohledávám příspěvky ve fóru a čtu dluhý manuáli opravdu, až když je stav nouze;) Lidi, nemějte mi to za zlí...
Ja mam Murphyho taky rad ... ale dobre si to precni ... v tom zakonu se pise, kdyz selzou vsechny POKUSY ... ne DOTAZY :o)

Ale nic proti ... v podstate malo kdo resi problem prvne ... vsechno uz tu jednou bylo :o)

Radek