sql query a.t.d problém po instalaci MAMBO

Chyby:
Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open glob copy() has been disabled for security reasons in /3w/mysteria.cz/n/no-cd/index.php on line 112

Warning: putenv(): Safe Mode warning: Cannot set environment variable 'LC_ALL' - it's not in the allowed list in /3w/mysteria.cz/n/no-cd/includes/phpgettext/phpgettext.class.php on line 73

Warning: putenv(): Safe Mode warning: Cannot set environment variable 'LC_MESSAGE' - it's not in the allowed list in /3w/mysteria.cz/n/no-cd/includes/phpgettext/phpgettext.class.php on line 74

Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open glob copy() has been disabled for security reasons in /3w/mysteria.cz/n/no-cd/includes/phpgettext/phpgettext.class.php on line 82

Warning: main(): Unable to access /3w/mysteria.cz/n/no-cd//includes/mamboHTML.php in /3w/mysteria.cz/n/no-cd/index.php on line 229
Verze chyby:
33BB776( toto je windows comand pokud něco nepchopí snaži se o to pokud je spravena ale nefunkční na konci je 76 nebo 776 nebo 76B spravena a funkční 776GH nebo 990777Y ZZ CTRL pokud nejde spravit a funkční NNB nefunkční 6675555 )
Verze CMS( redakční systém ):
4.6
Relace:
? ( nevím co to je ale ukazuje mi to v mým WINDOWS COMAND shower )
LINY:
335/6
229( celkově kritické )
82(Špatnýý comandd ;) )
CARL ( tajný windowsák ve publikaci NT a XP6 jde o Xpéčko s Service pack creator neoriganální od windowsu! )
P.S:Pokud najdete nějaký SPAM v tomto článku bohužel napadl mě windowskej JOKER ( ty jsou legální ale taky nepříjemný :( )
No a jaká je otázka? Výpis chyb je hezký, ale co a toho?

Řekl bych, že Mambo není vhodné pro instalaci na WZ: požaduje SAFE MODE off a využívá zakázané funkce.
Na WZ je zakazana fce copy() a zapnuty safe mode.
D2kuji ale teď mám ještě jeden menší problém v LIMBU se mi to nechce přihlásit prej je tam špatný heslo nebo co :(
No tak tam dej dobré heslo...
Ale jak? že by reinstalace?
ANI REINSTALLACE NEFUNGUJE!
A nebylo by lepší se zeptat přímo na fóru Limba?