Záhadné COOKIES

Mám takovou záhadu s COOKIES:

Nastavuji přes script cookies, ale pokud je nastavuji poprvé, tak to musím provést dvakrát za sebou.. Nevím proč, ale jinak mi to nejde.

Můj příkald si představte jako stránku index.php, která obsahuje odkaz, který vede na cookies.php?value=id .

Skript v cookies.php zase přesměruje uživatele zpět na index.php.

Nemáte někdo zkušenosti?

Damian
Cookies je treba nastavit pred prvnim textovym vystupem skriptu. To je vsechno co me napada.
jj teď jsem taky dělal script(y) v cookie a taky mi to tak dělalo, někde jsem se dočetl, že cookie se projeví až po aktualizování (případně přejítí na jinou stránku).

mám to takto:


setcookie(...)
...
<javascript>
přesměrování na tu samou stránku (refresh)
</javascript>
po zadani cookie stejne tak po registrovani sessions by si mel presmerovat pomoci header
header("location: /index.php");
vždyť to je to samé kua...a to moje je praktičtější (pokud někdo nemá vyplý javascript)
Praktictejsi? Proc?

S vypnutym javascriptem je nutne pocitat. A presmerovani v headeru je rozhodne cistsi.
njn možná máš pravdu, ale líp se pracuje s javascriptem...jak pro koho no...
No, opravdu nevím. Já to mám, jak píši, přesměrováno v cookies.php. Tam se nastavují i COOKIES. Tyto cookies pak vypisuji treba na tom index.php... Ale jak říkám, musím tento proces udělat dvakrát.

Mám tam nějákou podmínku, který zkontroluje zda-li je cookies nastaveno, pokud není nastaví jej. Problém je, že ta cookies se prostě ne a ne nastavit. I když si podmínkou zjistím, zda-li byla cookies vytvořena a i přes to, že mi píše script, že cookies vytvořil, není tam.. Asi to bude nějáká blbá triviální chyba..

Jinak já také raději pracuji s header, nežli s JavaScriptem. Už jen kvůli vyhledávačům...
no tak když nám nepošleš zdroják tak ti nepomůžem
Ja uplne nepochopil jak to cele nastavujes. Pokud se zmena cookie projevi az pri dalsim pristupu, pak bych nacital cookies do nejakych (lokalnich) promennych a pri nastaveni cookie nastavil i prislusnou promennou.
jj správně:

forum.php:

<?
setcookie(...)

.....tady o cookie vubec script neví
?>

F5 (aktualizace)

<?
setcookie(...) //toto už tu nemusím být

.....tady už o cookie script ví
?>