imageCopyResampled

viem ze funkcia je Copy je tu zakazana, takze ma prosim neokdazujte na rozne linky tu vo fore co sa tyka COPY. Chcem sa spytat ci imageCopyResampled() nejak pouziva Copy() alebo tiez patri medzi zakazane alebo ako je to.. pretoze doma na localhoste mi slo vsteko bez problemov no tu mi to nejde...

vsetky skripty prebehnu okej, akurat pri uploade obrazkou a pri uprave ich velkosti mi obrazky nenakopiruje alebo nieco... skusal som cez ftp skontrolovat ci tam su a zhacil som sa pretoze sa nemozem dostat do daneho adresara. zahlasi to ze:

permission denied

prosim poradte
dakujem
- imageCopyResampled funguje na WZ bez problémů.
- vypnuté funkce na WZ najdeš v phpinfo(), sekce disable_functions
- permission denied: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?40
hmm.. moj skript vyzera zhruba takto:

najprv uploadujem subor z formulara do docasneho adresara

"*/temp/temporary.jpg"

to prebehne bez problemov, ku obrazku sa da dostat

$in = ImageCreateFromJpeg("
*/temp/temporary.jpg");
$out = ImageCreateTrueColor($newSize[0],$newSize[1]); ImageCopyResampled($out,$in,0,0,0,0,$newSize[0],$newSize[1],$oldSize[0],$oldSize[1]);
ImageJpeg($out,"*/foto/".$dataSplited[0]."/".($dataSplited[1]+1).".jpg",100);
ImageDestroy($in);
ImageDestroy($out);

$dataSplited[0] predstavuje nejaky adresar (napr.: "1"), ked nasledne spustim stranku obrazky nazobrazi, ked si chcem skontrolovat (cez FTP) ci tam tie upravene obrazky nakopirovalo, pri pokuse o otvorenie adresaru "1" mi zahlasi (nie pri obrazku ale pri adresari) (adresar vytvaram takto: mkdir("
*/foto/".$maxId,070);) toto:

permission denied

Cez spravu suborov priamo tu na webzdarma.cz sa do adresara "1" mozem dostat ale ziadne obrazky tam niesu..

ja tej casti na upravu obrazku velmi nerozumiem, nasiel som to tu na fore a snazil som si to upravit a kedze doma na localhoste mi to slo bez problemov myslel som si ze to mam spravne.. v com je chyba? dakujem
V mkdir pouzij misto 070 toto 777.
dakujeeem