počitadlo přístupů

já vím že vas otravuju, ale takový jsou začátečníci :D

Hledal jsem všude (google, seznam), ale ani jedno počitadlo mi nevyhovovalo, pls mohli byste mi poslat skript (odkaz) na počitadlo, které: se zapisuje do databáze, zapisuje IP (podle ní přidává - 1 počítač za 1/2 hodiny), zapisuje čas a zobrazuje jenom počet přístupů. Abyste mi dobře rozuměly, nejvíc mi záleží, aby nezapisovalo, když dá nekdo F5 a slyšel jsem, že TOPlist přidává po půl hodině, tak bych si to tak tak přál ;-) díky moc
si stahni jiny pocitadla a predelej si je
no jo no, jenomže já jsem začátečník a v kódu se ještě moc nevyznám ;-(
tak se uč, začátečníku a nejlepší je začít od začátku alespoň se pak budeš moci chlubit vlastním peřím. A přečti si http://stare.cz/otazky/
neboj, učím ;-) Už jsem na 130 stránce z 800
tak se nerozptyluj
toste mi pomohly :-/
a taky si k tomu vezmi učebnici češtiny :D:D:D
njn já vím že to má být: to jste mi pomohli, ale který čech není líný? :D
btw. takový počítadlo přístupů na netu seženeš ... když ne, stahni základní počítadlo, přidej spolupráci s mysql ... pak akorát budeš porovnávat, jestli ta IP na stránce byla před půl hoďkou a jestli jo, počká a jestli ne, updatuje počet přístupů o jednu a čas ;) .. řešení by bylo dobré pomocí cookies (nejspíš).

já nejsem líný třeba ;), co se týče češtiny :-) ... občas člověk udělá chybu no, ale říkat že je líný ... to o daném člověku vypovídá pěkné věci :)
njn kdybych s databází a cookies uměl, tak bych tady neměl příspěvek ;-)
Ondra: tohle fórum je pro řešení problémů s php a ne o dodávání hotových řešení. Použij buď službu typu navrcholu.cz nebo přečti něco o cookies, práci se soubory a můžeš zkusit napsat počítadlo. V praxi ozkoušej jak funguje, když budou chyby tak prohledej net i toto fórum, kdyžtak se zeptej. Někdo tě určitě nakopne ke správné funkci nebo postupu, nebo v tvém kódu ukáže chybu. A pak zase vylepšuj, upravuj, optimalizuj, hledej na netu a v manuálu a nakonec budeš mít jak počítadlo tak znalosti. Popravdě jsem knížky o php vždy četl a říkal si: "Tohle umím, tohle umím, tohle je nesmysl, to bych udělal líp"...

Php a obecně programovat se naučíš vždy jen programováním.