zoufale prosim o pomoc

nevim, jestli mi tu vubec nekdo odepise. tvorim webove stranky asi 10 hodin a udelal jsem dalo by se rict nic. jenom se podivejte - www.mgh.wz.cz
nerozumim zadnym html jazykum ani nicemu, zacinam to postupne chapat, jenom bych potreboval...hledam to tady asi 2 hodiny, mozna jsem debilni...ale jak muzu nebo spise kam umistit mp3 vetsi nez 2mb? potreboval bych udelat neco jako stranku o kapele, dat tam 5 mp3 a tri obrazky a konec, zadne stresy s flashem...

existuje neco jako imageshack.us nebo photobucket nebo co ja vim, kam bych mohl ty mp3 nahrat a ziskat url, at to tam zustane, zadne megauploady a ultrashary a rapidshary a nevim co vscehno, proste at vycaruju nejaky direct-link k te mp3.

byl bych doopravdy vdecny za odpoved.

hezky den / noc
pokud tim neporusis autorsky prava, tak to muzes nahrat i sem. dela se to pres ftp, navod si najdi na faq.webzdarma.cz
nacvakas jen ftp://ftp.webzdarma.cz/ a pak kopirujes mezi oknama pruzkumnika nebo co pouzivas, ale musis to mit vlastni mp3, jinak porusujes jak pravidla autorska, tak pravidla hostingu
>> nacvakas jen ftp://ftp.webzdarma.cz/
blbost, kravina
dekuju...pokusim se o to.... jsem vdecny.

psal jsem, ze to budou moje hudby, takze zadne autorske zakony nikomu porusovat nebudu.



a jeste dotaz, jak muzu smazat tady ten pripevek, kdyz jsem se uz dovedel, co chci? At to tady nelezi treba......

diky again
okay. na ftp jsem to dal, jenom to nejde stahnout, pise ze heslo nepovoleno a nepovoleny pristup... mam tam neco ve vlastnostech zaskrtavat? nebo ktery link mam vzit vubec pro to? mam ten ve vlastnostech? diky
jezis, cos to vykoumal za blbinu... takhle ten odkaz udelej:
<a href="mgh__nikdy_te_neprestanu_milovat.mp3">NIKDY TÌ NEPØESTANU MILOVAT - free download </a>
samozrejme musi ta cesta k tomu souboru v tom odkazu odpovidat jeho umisteni v adresarove strukture tvyho webu.

a nastuduj si zaklady html, zakladni strukturu stranky hlavne. a pak ti tam mozna bude i cestina fungovat
dekuju, zacinam to chapat, asi si prve sezenu office a pak nejaky navod na tvorbu. i tak moc dekuju..have a nice day
Parse error: parse error, expecting `T_STRING' or `T_VARIABLE' or `T_NUM_STRING'
Nemužete mi to někdo osvětlit?Tohle se mi ještě neoběvilo.Na co to jako čeká?Diky moc.
To: Dan
Mas tam nekde syntaktickou chybu. Chybi ti nekde strednik, nemas uzavreny uvozovky, nebo neco takoveho...

function Prihlas($jm,$uz) {
$_SESSION["username"]=$jm;
$_SESSION["roomid"]=0;
if(is_array($uz))
$_SESSION["userid"]=$uz["id"];
Header("Location: {$GLOBALS["PHP_SELF"]}");
}
Takhle to vypada.Prohlizec mi hlasi chybu tady uz sem se koukal vsude.A nikde nic problem je jenom nekde tady.....
tady je problem: Header("Location: {$GLOBALS["PHP_SELF"]}");
nemuzes davat uvozovky kolem PHP_SELF, protoze tim ukoncis retezec zacinajici uvozovkama pred Location:
ale je to jenom moje imho, nemam v hlave celej manual a jak tam mas ty {} zavorky... ale zkusil bych to prepsat
Dobry dik moc sem blbec chyba byla jinde.Udelal sem blbej preklep a nevsim sem ti toho.
Dik.
to Tonik: muzes tam strkat i ", pokud to mas zavrene mezi '{ }'. Kdyby si tam misto uvozovek mel jenom apostrofy, tak je to neco jineho..
aha... nj, rikam, ze ty {} jdou trochu mimo me, i kdyz jsem to kdysi na cosi pouzil... chtel jsem na to mrknout do manualu, ale nejak to tam nemuzu najit. nevite nekdo, kde to tam je? nebo jak to s tema {} vlastne je?
Ono se to hodi napr u INSERTU do db... nemusis zbytecne "rozpojovat" retezec, ale asi to bude o nejakou tu tisicinku pomalejsi, ale prehlednejsi :)