Chyba inicializace $_SESSION

Zdravim,
mam problem s inicializaci promennych, ktere jsou v session. Spravne se nactou az po refreshnuti stranky. V cem muze byt chyba?
Zdrojovy kod vypada takhle:
<?php
session_start();

if (empty ($_SESSION['vpravo'])) $_SESSION['vpravo'] = "home";
...
include "$vpravo.inc";
?>
Raději používej:

if (!isset ($_SESSION['vpravo'])) $_SESSION['vpravo'] = "home";

Jinak v ukázce není vidět, jak nastavuješ $_SESSION['vpravo'] na jinou hodnotu než "home".
Ano, to je pravda, to jsem tam jeste nemel resene, momentalne uz jsem to jakztakz rozbehal, ale resim jinou vec, ktera s tim zrejme souvisi. Na strance mam dve promenne "vlevo" a "vpravo", ktere maji tu funkci, ze podle jejich hodnot se plni menu a obsah (viz http://www.lajka.wz.cz). Promenne inicializuji pomoci uvodni stranky presmerovanim a zapsanim hodnot v url, jenze pri pruchodu menu se hodnoty protilehlych polozek nezapamatuji (vlevoxvpravo). to momentalne osetruji defaultnim nahranim uvodni stranky a menu, ale chtel bych, aby se menu i obsah mohli prochazet nezavisle. nejlepe to bude patrne, kdyz se podivate na ty stranky. diky za podnety
Porusujes podminky zobrazovani reklamy na WebZdarma. Az to napravis, rekni. Do te doby nemas narok na odpoved.
ehm, nemyslim si, ze by slo o poruseni... v podminkach se mluvi o korektnim zobrazeni reklamy. presmerovani zde sice je, ale az po 5 vterinach, coz je myslim dostacujici cas na rozmyslenou, jestli chci na reklamu kliknout ci nikoli (na zhodnoceni obsahu stranky staci oku dokonce 0.1 s, to jen pro zajimavost).
a navic jsi snad admin wz, ze rozhodujes o tom, kdo co porusuje? pujdes zalovat? :-P
hele myslim ze nema cenu se hadat. napsal jsem ti to kvuli tobe. uz tu takovych bylo mnoho, kteri kvuli tomuhle skoncili. V podminkach se rika:

"Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí banner jen na úvodní stránku spolu s přesměrováním atp."

coz tento pripad naprosto jednoznacne JE.

>(na zhodnoceni obsahu stranky staci oku dokonce 0.1 s, to jen pro zajimavost).

0.1 s je delka fyziologicke reakce, tzn. vsimnes si, ze se stranka zacina nacitat. Doba potrebna k zaregistrovani obsahu jsou radove sekundy, tedy jen na letmy pohled. Odpocitavani, ktere tam mas, navic pouta pozornost, takze si nekdo reklamy vubec nevsimne. Tomu rikas korektni pristup? Ta reklama je cena za prostor, ktery ti WZ poskytne, a ty udelas tohle a myslis si, jak jsi vyhral? Myslim, ze bys vyhral mnohem vic, kdybys byl schopnej reklamu nenasilne zakomponovat do designu stranky.

>a navic jsi snad admin wz, ze rozhodujes o tom, kdo co porusuje? pujdes zalovat? :-P

to zvlastni, kazdej, kdo porusi podminky, zacina vetou "Jsi snad admin?"...
<HTML>Tibor: porusujes pravidla</HTML>
oka, beru si to k srdci jako doporuceni, pokud opravdu porusuju podminky, verim, ze mi to admin da sezrat osobne ;) neodpustim si ale jeste jednu poznamku; zalezi prece prave na case, za jaky je presmerovani uskutecneno. neverim, ze by nekdo zrusil stranku, kdyby tam mel clovek presmerovani treba za hodinu. kde je ale ta hranice? minuta? ctvrt? rekl bych, ze je to individualni a z myho pohledu je to takhle korektni.

mno, jak je to tedy s temi sessions? uz jsem postoupil k tomu, ze promenny inicializuju pomoci toho presmerovani a vlozenim hodnoty pres url. ve strance na kterou presmerovavam je skript, ve kterem se rozhoduju podle hodnot dvo promennych, ktery soubor naincluduju a tim vytvarim layout. bohuzel si promenna $_GET nepamatuje hodnoty, ktere uz v ni jsou, resp vzdy jen po dobu, co pracuji s jednou casti menu (konkretne koncerty x obsah).
posledni k tomu presmerovani: jednoduche pravidlo - jakekoli presmerovani na uvodni strance pri takto nastavene reklame je poruseni pravidel.

Promenna $_GET ? ta se sessions nema nic spolecneho.
diky, to byla pravda blbost, nejak blahove jsem si myslel, ze sessions mi pomuzou k zapamatovani promennejch mezi skriptama, ale nevedel jsem, ze k tomu staci prave jen $_GETS (pripadne $_POST). problem byl v tom, ze pri posilani v URL se pri znovunacteni stranky GETy nepredavaj, jen to co je v ty url, takze sem musel pridat do url vsechny promenny ktery jsem chtel zachovat.
takze tolik snad na zaver a neboj, uz sonduju, kde me nebudou sikanovat reklamou, myslim ze v mym pripade je to uplne zbytecny a navic ruku na srdce: kdo z nas kdy v zivote kliknul na jedinej banner? ja teda ne.
sessions ti k tomu pomuzou, ovsem tam se jedna o dlouhodobejsi kontext. Co se tyka pouheho predavani promennych mezi dvema skripty, tak na to jsou metody GET(v URL) a POST(predevsim formulare) ($_GET , ne $_GETS).