načtení jiné stránky

Mám další otázku. Neví někdo, jak by se dalo udělat přesměrování (v PHP) na jinou stránku tak, aby se vykonal skript na stránce, která má přesměrování zprostředkovat? Dík za odpověď. :)
include()
spíš bych potřeboval, aby se to přesměrovalo...
header()
když použiju header(), tak se mi nezpracuje ten skript
když skript nebude nic vypisovat tak ano
potřebuju, aby zapsal údaje do souboru
Tak zapis do souboru a pak presmeruj. Akorat nesmis mit pred header() zadny vystup (echo,print).
Pěkný, jeste par prispevku a vypiseme tu cely php.net :)
myslim, že přes header to nepůjde - hlavičky se zpracovávaj nejdřív - ať sou kde sou (myslím)
tak to myslis blbe
Samozrejme ze se hlavicky zpracovavaji prvni, ale az u klienta. PHP se zpracovava na strane serveru a tam je jedno kde mas hlavicku. Jenom jak uz jsem rikal, pred hlavickou nesmi byt zadny vystup.
panove, premejslejte, nez neco placnete. Hlavicky se odesilaj tesne pred prvnim vystupem "do prohlizece". Tudiz muzete mit hlavicek v dokumentu kolik chcete, ale odeslou se jen ty, ktere budou driv, nez prave onen vystup. echo "tohle je taky vystup."; Mimochodem, zda se vam snad, ze samotny skript

<?php
$fp = fopen("soubor","w");
fwrite($fp,"data");
fclose($fp);
?>

odesila nejake hlavicky?

http://cz.php.net/manual/cs/function.header.php
tak, jak mám to přesměrování udělat? když to nejde pomocí header().
a jak jsi prisel na to, ze to nejde?
když použiješ to,co ti poradil donny a kousek přidáš z manuálu PHP tak dostaneš tohle:
<?php
$fp = fopen("soubor","w");
fwrite($fp,"data");
fclose($fp);
header ("Location: http://www.php.net"); /* Přesměrujeme browser
na web site PHP */
exit; /* Pojistíme si, že se další kód nevykoná po
přesměrování. */
?>
a teď nám řekni,co nefunguje
mozna mas opravdu pred tim nejaky vystup. musis si zajistit, aby tam proste zadny nebyl (vcetne prazdnych radku mimo php kod)
díky :)
co treba tohle?:

<?php
include "connect.php";
if(isset($_POST["submit"])){
$jmeno = $_POST["jmeno"];
$email = $_POST["email"];
$icq = $_POST["icq"];
$web = $_POST["web"];
$prizpevek = $_POST["prizpevek"];
$datum = date("j. m. Y G:i");
$sql = "insert into forum (jmeno, email, icq, web, prizpevek, datum) values ('$jmeno','$email','$icq','$web','$prizpevek','$datum')";
$result = mysql_query($sql);
}
Header("location: index.php?p=forum");
?>


nejdriv vykona pak presmeruje!