ASI JSEM SE UNÁHLIL...

Od registrace vám nic nefunguje.Je to hodně špatný.Registarce, bývalé stránky na ty se taky nedostanu.Promiňte ale než něco vypustím tak to zkontroluju.Zvláště takový služby.
Nejen že od začátku registrace mi nefunguje přihlášení do administrace mySQL, ale teď už mě to opravdu nepustí ani do normální administrace :-(
Me to taky nechce nechat prihlasit se do adminu...
Tak ani vám to nejde???Nechal som si dokonca vygenerovať nové heslo,ale do administrácie sa nedostanem.S tým by mali niečo spraviť,lebo chcem MySQL!!!
Mám stejný problém, nedostanu se do administrace svého webu, což je docela nanic :-( zrovna když zavádíte ty nový služby...
DOČKÁME SE ODPOVĚDI???
Mám stejnej problém. Nějak se mi pojebalo nastavení reklamy a potrebuju to změnit...
doufam ze to tu nedopadne jako na hyperlinx.cz tam zavedli nové slauzby a pojebalo se jim to tam úplne človek tam nenahraje do svých stránek ani čárku. Tady mi zatim nejde jen administrace. co se týče tý reklamy tak ta se mi na stránkách pro jistotu ani neukazuje (dnes ráno jsem aktualizoval). a co se týče thoto fora, tak se tu vyskitla stránka s titulkem 404 (možná to admin upravuje za běhu [za ziva] ) A jinak ten človek co napsal tu výstiznou větu :"Promiňte ale než něco vypustím tak to zkontroluju.Zvláště takový služby." má naprostou pravdu.
MÍRO DĚLEJ S TíM NěCO!
ja bych chtel videt vas na miste Miry....