SOAP

Ve scriptu includuji tímto způsobem daný soubor:
require_once ("SOAP/Client.php");

Problém nastává, že jakmile vložím tuto řádku do scriptu, nevykoná se už žádný z řádek, které jsou pod touto.

Nejspíš tam někdě bude "exit", ci neco takoveho..
Nemate s tim nekdo zkusenosti? Vubec nevim, proc se takto deje..

Diky
Spravne. Nekde tam urcite bude exit, ci neco podobneho. Chybu bych hledal v SOAP/Client.php.
No, ale bohuzel tam to nikde neni... Uz si s tim nevim rady, tak se ptam zda-li s tim nemate nekdo zkusenosti?
Tak sem dej ten zdrojak. Pokud teda neni moc velky.
No, jestli myslis SOAP/Client.php, tak ten je poradne velky a jeste includuje dalsi soubory.

Tady je odkaz, kde se da stahnout:
http://pear.php.net/package/SOAP/download

Diky
Tak jsem to prozkoumal a zjistil pricinu.
Na Webzdarma neni podpora PEAR a tudiz to cele nefunguje.

Nevim jak ty, ale u mne se objevila chybova hlaska, ktera ma prave za nasledek ukonceni skriptu.

Warning: main(PEAR.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/czweb.org/t/tom/SOAP/Base.php on line 47

Fatal error: main(): Failed opening required 'PEAR.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/czweb.org/t/tom/SOAP/Base.php on line 47
Ouhh sorry, zapomnel jsem poznamenat, ze to nespoustim na wz.cz, ale na bananu..

Tak to takhle asi chybu nezjistis, co?
Tak to jo. V tom pripade musis mit nainstalovany PEAR. Jestli je naistalovany, tak je pak chyba nekde jinde.

Mam vsak pocit, ze mas zablokovano zobrazeni chybovych hlasek. Protoze si myslim, ze by se mela zobrazit nejaka chyba. Teda aspon u mne se zobrazovali.

Zkusil jsem tedy u sebe doma naistalovat PEAR. A vyhledat chybu. A u sebe jsem nasel dva chyby. Chybi tam dva soubory "HTTP/Request.php" a "NET/URL.php". Tyto soubory najdes a stahnes na internetu, a zkopiruj je do PEAR. Pak uz mi to propustilo dal.
Na teto strance mas uvedeno, ktere balicky SOAP potrebuje ke sve cinnosti. Pokud ti chybi, tak je stahni.

http://pear.php.net/package/SOAP/download
Dik moc
<HTML>BTW nezlob se ze odbocim,ale jakej je banan jako hosting? Jsi spokojen?</HTML>
Hups. Netusil jsem, ses to mel u jineho hostingu ;) Ale taky by mne to zajimalo, jak jsi spokojeny. Hledam totiz solidni hosting a banan mi pripada dobry.
Co slýchávám já, tak banán nemá zrovna nejlepší pověst, co se týče mně nemám s ním velké problémy. Ale na druhou stranu u tohoto hostingu jsem musel podniknout nejvíce kontaktů směrem podpora.

Některé problémy:

Ze začátku jsem se nemohl napojit na databázi, protože tam měli něják špatně nastavené přístupové údaje a něco jim tam blblo.

Měli špatně nastavenou cestu právě pro využívání PEARovské knihovny.

Když něco chci po podpoře, občas se to musí napsat více jak 2x..


Kdybych měl zvolit hosting sám (volí můj klient), tak bych zkusil savana.cz s kterou jsem velmi spokojený a nemám k ní žádné výhrady.
Tak jsem tu chybu přece jenom nenašel... Projel jsem všechny soubory a jediný řádek, kde je použit příkaz exit nemá na chod scriptu žádný vliv... Výpis chyb je také zapnut a přes to reakce žádná.

Opravdu si už nevím vůbec rady, nechtěli by jste se někdo nádhodou pomoci mi to rozchodit?

Diky moc