MÁTE POMALÝ SERVER - PRO ADMINA

Máte pekně pomalý server nebo aspoň máte hodně často výpadky. Co to jste za webhosting, že se skoro co druhý den (někdy 1 v tydnu to je vyjímka) nedá dostat na jakekoliv stránky webuzdarma. Tak s tím neco hodlejte udelat nebo se na hostování svých stránek na vašem webu můžu vykašlat. Tak zdarec a něco s tím udělejte.
Musím souhlasit. Dost často se mi stává, že se nemůžu dostat na stránky, které jsou uloženy na serveru Webzdarma.cz. Jenomže taky musím přihlédnout k tomu, že tato služba je poskytována zdarma. I když dobrá reklama to není. Zdar a sílu...
Zdarma sice jo, ale přinášíme jim prachy z reklamy, jinak by to nedělali. Nadace to není.
Ja mam zkusenost prave opacnou ... WZ jsem si vybral prave pro to, ze se mi zda jako jeden z nejstabylnejsich :o)

Ikdyz je pravda, ze prave TED to nejde ... nema to nejakou sovyslost s tim prechodem na novou verzi ?

Mejte trosku pochopeni, kterej SW nema chybky :) ... ale hlasit se to musi, to jo :o)

Radek
Víš po pravdě nemyslim a neříkám, žemají často výpadky, ale ten dnešní bych potřeboval ohraničit časově, protože tam až to bude fungovat OK potřebuju nasměrovat lidi.
Ahoj Radku, koukám, taky FELák a taky v Dejvicích :-)
Já jsem s WZ docela spokojenej, jasně každou chvíli to padá a navíc obvykle mezi sedmou a devátou večerní je to pooomaaalyyy... ale zdarma :-) A ta reklama taky neni žádná katastrofa. WZ je mnohem lepší než třeba host.sk, kterej je pomalej celodenně, celoročně...
Mel jsem podobny problem. Ted se zda, ze je vse OK. Je to ZDARMA! Mejme pochopeni.
Ja jsem teda spokojenej. Mozna to obcas spadne, ale je to porad asi nejrychlejsi free webhosting v Cechach! Takze zatim spokojenost.
A mimochodem ... jsou PLACENY hostingy, ktery jsou horsi :)

> koukám, taky FELák a taky v Dejvicích :-)
jo jo ... IP me asi prozradilo :) ... ale moje domovska stanice je Karkak :o)

Radek
>Zdarma sice jo, ale přinášíme jim prachy z reklamy...

zase nekdo chytrej, kdo na reklame bezne vydelava miliony ;~))) sakra, nechcete se nekdo podelit o know-how?

m.s.
Ja se podelit muzu ...

... nedavno jsem zkousel k nejaky ty korune na vic reklamou prijit. Jasne ze jsem necekal moc, ale ... po ctrnaci dennim snazeni asi 0.13Kc ... a to jeste jen v podobe nejakych pofidernich bodu :o)

Je fakt, ze jsem zkousel jen "cesky" sluzby, ale stejne.

Reklam na reklamu jsem nasel spoustu, ale nic mi seriozni neprislo ... kdyby mel v tomhle smeru nejaky tip nebo jinou zkusenost, tak ji samozrejme taky rad uvitam :o)

Radek
Pochybuju, že WZ na reklamě vydělává miliony. Ne že bych o tom něco věděl, ale spíš bych řek, že WZ tak akorát přežívá. Ale kvalitka to je, to každopádně.
Taky si myslim, ze WZ je rozhodne lepsi nez nektere (nejmenovane) placene hostingy a definitivne nejlepsi freehosting u nas.
souhlasim. a cim dal vic to potvrzuje (mysql, email, ted uz i wwwftp)...