Zakazana fce COPY vs PHP RS

Funguje tady uz nekomu upload obrazku v PHP RS? Pokud ano, napiste prosim pokud mozno polopate, jak na to. Pouzivam phpRS Gallery 0.99.500.
fce copy()?
kua dyk je to tu tolikrát.
move_uploaded_file()
Nevím, nevím jestli jsou takové rady něco platné uživatelům redakčních systémů. Někteří ví o co jde, ale znám i takové, kteří netuší co to PHP je. Viz. můj příspěvek.
A co z toho vyplývá: tvoje rada je k ničemu ... :)
Pro takové uživatele je rada: opatřit si takový systém, který funkci copy neobsahuje nebo člověka, který stávající systém upraví. Jaká by asi měla být ta rada, když ani neví, že PHP existuje?
Mně je docela jasně, že je to problém každého z nás, ale i když je WZ zadarmo, neškodilo by na takovéto věci upozorňovat s předstihem.
To se taky někdy může stát, že PHP už přestane být zábavné :-) a ze dne na den přestane být vtipně podporované, protože má bezpečnostní díry :-))

No nic. Jdu se podívat po nějakém placeném hostingu ....
ne, neni to tu... nevim jak bych mel v PHP RS v souboru gal_fnc_obrazky.php
nahradit copy() move_uploaded_file().... to proste nefunguje.
... a kdyz to tady uz bylo a je to podle vas tak proste, proc tedy neposlete vysledny opraveny soubor gal_fnc_obrazky.php ?
Jak jsem psal, jedna se mi o PHP RS, ne o nahrazeni fce copy obecne.
mne stacilo prepisat copy(); na move_uploaded_file(); nic ine som nemenil ani v parametroch funkcie a ide mi to.... :DD
mě to funguje možná proto, že si píšu vlastní redakční systém, což je vůbec nejelpší
souhlasim s Marcusem, vlastni RS je nej.. a ti co delaj na nejakem RS a ani nevi co kde je, tak nevim proc to delaji.. to je prace celkem na nic.. a jak tu nekdo uz zminil, staci nahradit fce copy(); za move_uploaded_file(); nic vic.. nic min..
No tak mne konkretne zmena copy na move... nic neresi. http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=32997&t=32997
Kazdej se nemuze naucit vsechno.Mam praci,rodinu,par konicku ktere me fakt bavi a chci se jim venovat. Na druhou stranu potrebuju WEB, abych tam cas od casu jednoduse hodil nejaky prispevek ci fotku, ale nemusel se stourat v PHP.Proto jsem sel do hotoveho PHP RS. Holt asi blba volba. Posilam sem ten problemovy script. Dokaze to nekdo upravit. Prosta vymena copy za move_uploaded_file() nepomaha.
___________________________________________________________
/* Funkce na nahrání obrázku na server */
function ObrazekNahraj($odkud,$kam,$kam2,$jak) {
if(isset($odkud) and isset($kam) and isset($kam2)):
//if(is_file($odkud)): // nefunguje na ceskyhosting.cz
switch($jak):
case "move": // pokud chceme pouzit funkci move_uploaded_file
move_uploaded_file($odkud,$kam); // provedeme
copy($kam,$kam2); // provedeme zkopirovani obrazku kvuli nahledu
$over=file_exists($kam);
$over2=file_exists($kam2);
break;
case "copy": // pokud chceme pouzit funkci copy
copy($odkud,$kam); // provedeme
copy($kam,$kam2); // provedeme zkopirovani obrazku kvuli nahledu
$over=file_exists($kam);
$over2=file_exists($kam2);
break;
default: return 0;
endswitch;
if($over and $over2):
return 1; // vse se povedlo
else:
return 0; // nepovedlo se uploadnout obrazek
endif;
//else: // to co chceme nahrat neni soubor
//return 0;
//endif;
else: // neni zadana cesta k obrazku (nebo kam se ma obrazek nahrat)
return 0;
endif;


}

__________________________________________________________
vymena nepomaha? a co ti to hlasi? muzes zkusit neco takovyho, ale nevim, jestli nebude problem u velkych souboru...

function zkopiruj_soubor($source, $dest)
{
if (!file_exists($source)) { return false; }
if (file_exists($dest)) { return false; }

$fcontents = join ('', file($dest));

$fp = fopen($dest, "w");
if (!$fp) { return false; }

if (!fwrite($fp, $fcontents)) { return false; }
fclose($fp);

return true;
}
Diky, uz je to vyreseno. Pomohlo tohle:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=33059&t=33013
Jo, ale ne každej má čas prolejzat zdejší forum...
http://svedsko.unas.cz/historie.html a další:
pokud to není záměr tak místo &nbsp: má být  
Ossis: proto je tu funkce Hledani. Diky ni se vetsinou k odpovedi dostanes mnohem rychleji, nez tu na ni cekat a rozcilovat nekoho svou neschopnosti.