export do xml a odeslani emailem

prosim o pomoc.
Mam objednávkový fomulář, do kterého se zapíší různé udaje včetně s jedním polem pro emailovou adresou (kdyz nekdo napise email, dojde mu kopie). Data z formulare se ukladaji do DB.
Potreboval bych vsak, aby se pri odeslani ulozili do databaze (coz neni problem), a take aby se vyexportovali do urciteho xml souboru a dosli mi na email.
Jeste se tu jeden zadrhel (zdroj je xml ale ma priponu .xph, pro vlozeni do ucetniho systemu)

Jestli Vás něco napadne prosim napište.
Díky
Neni problem. Spolu s ulozenim do DB a odeslanim pridas jeste ulozeni do souboru (XML) a jeho nasledne odeslani na mail.
Soubr .xph vytvoris normalne jako ukladas jine soubory - fopen, fwrite. Akorat si musis nastudovat strukturu toho souboru. Staci se podivat do nejakeho existujiciho xph souboru a prohlidnout co je co.
K odeslani prilohy muzes pouzit hafo skriptu, ktere muzes vyhledat na netu.
Něco už jsem prostudoval. Jestli jsem to ale dobře pochopil, k exportu se používají urcite programy nebo editory. Jak se to dá ale udělat např. když mám obyčejný fomulář (vynechme db a další) a dám odeslat, jaky skript mam pouzit, aby mi vygeneroval xml soubor a poslal mi ho na email?

Tady je struktura vysledneho souboru (musim mit jeste tu koncovku xph a ne xml):
<?xml version="1.0" encoding="Windows-1250"?>
<order version="1.0">
<orderItem refSKz="10" remark="" quantity="1" unit="ks" rateVAT="high" price="23.5">
Popisovač perm. 300 černý
</orderItem>
<pricesTax priceHigh="3137.5" priceHighVAT="596.13" priceLow="0" priceLowVAT="0" priceNone="0" priceRound="0.37" roundingVAT="none" roundingDocument="math2one"/>
<company>
TEST
</company>
<division>
</division>
<name>

</name>
</order>

Děkuji moc za pomoc
K tomu se mi zda jsou nějaké programy.
Další informace jsou zajímavém odkaze:
http://www.php-o-php.jicinet.cz/xml_export.php