obrazky ulozene pomoci mediumblob

Dobry den,
obrazky uložené pomoci mediumblob mi nejdou zobrazit, nevim v cem je problem protoze pokud to zkusim zobrazit v phpmyadmin tak mi to funguje.
To znamena ze ulozene je v databazy mam ale nejdou mi zobrazit prinacitani.
viz. http://xsocho04.wz.cz/obrazky/generuj.php?id=4
diky
heeeeej?!? voni se daj ukladat obrazky do databaze?
otom nepochybuj, problem je v tom ze s tim mam docela problemy
nasel bz se nekdo kdo by mi ten princip vysvetlil
normalne jsem to zkusil, a facha mi to! akorat bych potreboval vedet, jak zjistit velikost :-( ;) a uz jsi to vyresil? nechapu, v cem presne vezi tvuj problem, ja to rozchodil bez problemu
2MS: uploaduješ obrázek, pomocí nějaké FCE si načteš jeho obsah, ten jako binary uložíš do DB, uložíš si tam taky mimetype a při výpisu sestavíš soubor pomocí hlavičky a vypsání pole s obrázkem pod hlavičku. Když na to jde odkaz chová se to jako fyzický soubor.

2mrkvo: velikost? co třeba něco na způsob

strlen($Array('obsah_obrazku'));

kde $Array je pole na příslušnou query a obsah_obrazku je sloupec tabulky obsahující data obrázku ;-)
nevim v cem vezi muj problem, proste mi to nelze zobrazit...Co vsechno jsme menily na tom navodu mimo pristupovych prav k databazy?
pokud jsi psal ze ti to facha, nemohl by jsi poslat cely skript, upravene, tak jak ti to facha?
add:mrkvo (mrkvo.wz.cz)...
muzes mi prosim poslat nebo ho tady zobrazit ten tvuj skript krety ti jede?
Jede ti ten skript? Zkousel jsi ho?
normalne to udelej takhle:
<?
/* ..... */
/* Nacteni obrazku z databaze */
$result = mysql_query("SELECT `image` FROM `tabulkasobrazkem` LIMIT 0,1;", $link);
$image = mysql_fetch_array($result);

/* Odeslani hlavicky, ze se jedna o obrazek (konkretne jpg) */
header("Content-type: image/jpeg");
/* Zobrazeni obrazku (vypise spoustu znaku, ktere prohlizec zobrazi jako obrazek diky vyse odeslane hlavicce) */
echo $image['image'];
?>
a to je vsechno. ;) a jinak.. mas v mysql nastaveno ze bunka `image`ma vlastnost BINARY?
jinak jak jsem se ptal na to jak zjistit velikost, vyresil jsem to takhle ;)
SELECT LENGTH(`image`) AS `size` FROM `spc_user_images`;
nechcete mi sem hodit cely ten skript...proste mi to nejede, fakt nevim kde je problem.Drzim se vasich rad, ale zatim s neuspechem...