POMOC PROSIM !

Mohll by mi prosím někdo napsat script na rozbalovací menu v php ?D9ky mooooc...
A víš vlbec co chceš? Víš vůbec, co je PHP, nebo ses jen někde dočetl, že to je nějaká nejnovější technologie, kterou musí mít každý a že to umí všechno?

PHPkem můžeš rozbalovací menu vygenerovat, ale ne provozovat.
Na provoz rozbalovacího menu použij JavaScript, nebo šikovně promyšlené CSS.

http://www.cssplay.co.uk/menus/flyoutt.html
Díky...
PHP skript na rozbalovací menu? jde o to jak to myslíš. jestli jako hover menu (něco jako mám já na stránkách) nebo jak když se dostaneš do nějaké sekce tak se ti v menu pod jejím názvem vypíšou části (na nové stránce.)
pokud hover menu tak to je lol.

ještě jeden fakt:
zadara ani kuře nehrabe.
takže skript ti fuckt asi nikdo nenapíše (btw. nechápu jak někdo může mít na svých stránkách něco, čemu nerozumí). tipuju, že dostaneš maximálně tak odkaz. ;-)
A ještě jedna věc: Nauč se dávat tebou založeným tématům na diskuzních fórech smysluplný název. Jestli chceš slušně poprosit, nic proti, ale udělej to v textu příspěvku, ne v názvu threadu.
jeden lolek vetsi nez druhej :)
2 lolek: cože?
Ja mam na strance takove "rozbalovaci menu" v php jde o to ze pokud stranka je napr "neco" tak po splneni podminky se po tomto odkazu vlozi pomoci fce include dalsi cast menu... viz moje stranky. ;) Takze rozbalovaci menu pomoci php jde v ramci mezi...
Nípal, MF - Nechápu proč by jako nemohlo být vytvořeno rozbalovací menu pomocí PHP. Je asi otázkou co pouze považujete za rozbalovací menu. Proč by nemohlo být rozbalovací menu i takové, které se rozbalí po kliknutí na jednu z položek? Třeba s tím, že se jedná o komplikovanou stromovou strukturu uloženou v MySQL a zobrazení aktuálně rozbaleného stavu je řešeno pomocí PHP.
(Nevím jestli tohle není i to o čem píše Rellik, protože jeho příspěvek jsem moc nepochopil ;)
nevim proč to píšeš mně.
"PHP skript na rozbalovací menu? jde o to jak to myslíš. jestli jako hover menu"...
(úryvek z mého příspěvku)
>Tom kukni na moje stranky mozna pochopis jak to myslim. napr tam mam odkaz programy. (firstpage.wz.cz/index.php?page=programy&1) kdyz kuknes na adresu tak uvidis te tam predavam "page=..." takze mam nejakou promennou s polem a v tom poli jsou nazvy stranek ktere patri k odkazu "programy" v tomto pripade je to jen stranka "nastaveni". takze po odkazu "programy" mam podminku ktera kdyz se splni tak se tam includuje to "podmenu"
pro lepsi pocopeni je tu kousek kodu:

$programy = array('programy','nastaveni');
if (in_array($_GET['page'],$programy))
echo "<a class=\"link\" href=\"index.php?page=programy&1\">Programy</a>\n";

if (in_array($_GET['page'],$programy))
include'url/menu_programy.php';

no a tak to funguje jako "rozbalovaci menu pod sebe"... ;)
Máš pravdu, omluvám se MF. Takže má poznámka náleží pouze neadekvátní reakci chytráka Nípala.
:)
Nějaký problém?
já žádný nemám.
Jaký problém?
living-death má problém, potřebuje rozbalovací menu.
Ticho lamy, stejne umite kulovy programovat ;)
1) Jestli chce Tom neadekvátní reakci, tak tady nemá co dělat. Neadekvátních reakcí najde celou kupu na "diskusích" na různých zpravodajských serverech typu idnes, novinky apod.

2) Všímám si poslední dobou čím dál tím častěji, že jak někam napíšu, tak se ozve Tom se svým příspěvkem, kterým nijak nepřispěje k řešení problému a nasere minimálně pět lidí, mezi nimiž obvykle nikdy nechybím.

3) Navrhni konkrétní řešení. Já bych byl pro uklidnění situace, případně pro ignoraci veškerých výpadů. Já to odteďka zamýšlím zkusit, nechci si kazit život někým takovým, jako je Tom, i na takové si člověk musí zvyknout.
2) Všímám si poslední dobou čím dál tím častěji, že jak někam napíšu, tak se ozve Tom se svým příspěvkem, kterým nijak nepřispěje k řešení problému a nasere minimálně pět lidí, mezi nimiž obvykle nikdy nechybím.

Ukaž nějaké příklady, rád se na to mrknu. Jinak to je jen výstřel do tmy.

Ke zbytku no comment (ne že bych neměl co říct ale nemá to smysl).
No to jsem čekal. Ono se špatně ukazuje něco co neexistuje, že Nípale?

Já samozřejmě nemám jak ukázat, že nemluvíš pravdu (jde mi pořád o ten druhý bod), protože nemůžu dokázat že něco NEdělám. Ty tu možnost máš (dát linky na nějaká témata kde dělám to co uvádíš). To že ji nevyužiješ asi o něčem svědčí.

Pokud jsi ty linky neuvedl jen proto že "aplikuješ" svůj bod 3, pak sis ale vybral špatnou chvíli, svědčí totiž pouze o tom, že nedokážeš své výpady ničím podložit a že jde pouze buď o paranoiu nebo nějakou nezdůvodněnou averzi k mé osobě. Tvou soukromou, s nikým jiným jsem totiž za 25 let podobný problém neměl.

Mimochodem já si poslední dobou všímám čím dál tím častěji, že Nípal chodí ke mě pod dům a pokouší se mi kamenem rozbít okno. Naštěstí zatím nedohodil. Ale nasírá tím obyvatele nižších pater (vždycky minimálně pět).
panove nechte toho. od toho tu nejste. nebo snad ano?
donny: Já tu určitě od toho nejsem. Ale vím minimálně o jednom, který by se tu se mnou chtěl řezat až do krve.
Mi už to stačí Nípale, všem jsi právě ukázal jak to s tvým přístupem ke mě je. Nařknout z něčeho - to ti jde. Věnovat dvě minuty důkazu - to odmítáš. Důkaz totiž neexistuje. Hlavně ta část o minimálně pěti nasraných lidech je super :D
Já se budu chovat na tomhle fóru pořád stejně jako předtím, ty se tím klidně nasírej a i těch dalších pět lidí v tvé hlavě, mi je to upřímně jedno ;) Já se s tebou nechcu řezat do krve, podobná prohlášení od tebe jsou jen zase důkazem tvé paranoiy. Já budu vždycky kontrovat lidem kteří podají svůj postoj stejně jako ty v tématu FF vs Opera a to bez ohledu na jejich nick (což tys nepochopil).

Nechápu jen kde se s tebou stala ta změna. Tvou osobu na tomhle fóru registruju dlouho, pamatuju si i živě jak jsme tu masově řešili obrázkovou hádanku na tvém webu (vsuvka pro sebepochvalu: já ji vyřešil jako první :), nikdy jsem s tebou (ani nikým jiným) problém neměl a tvých názorů jsem si vážil. Změnil ses s docílením plnoletosti? Ale ono to je vlastně jedno, buď jsi jaký chceš.

-----------------------
Takže ode mě v "aféře" Nípal vs Tom je to OPRAVDU vše až do doby než Nípal najde v sobě aspoň kousek objektivity a dokáže co myslel bodem dvě. Dokud to neudělá, je celá kauza (jeho názor na mě vyjádřený mimojiné právě tím bodem dvě) jen v jeho hlavě a tudíž nemá smysl se o ni bavit.

Jo a ostatním za narušování fóra se omlouvat nebudu ze dvou důvodů:
1. Nikdo to nikoho nenutil číst.
2. Je to diskuzní fórum a tohle byla diskuze.
Tak já bych se po dlouhé chvíli klidu v tomto tématu (a poté, co si donny stěžoval, že je tu až příliš mrtvo) vrátil k problému rozbalovacího seznamu v PHP. Zajímavou možností, jak zkombinovat PHP s JavaScriptem, je použití AJAXe.

http://en.wikipedia.org/wiki/AJAX

Tom: Ne, změnili jsme se oba. Vadí? Jen si moc lezeme do zelí, to je všechno. Ale na tom, že bychom se byli schopni řezat do krve, trvám. Proto já nehodlám již více komentovat tvoje výpady typu: "má poznámka náleží pouze neadekvátní reakci chytráka Nípala." Já myslím, že bysme to měli ututlat, zakopat. Nemá smysl se tím bavit, to bysme tu seděli furt.

Nevím, čemu říkáš diskuse. Snažím se na tvoje výpady pokud možno nereagovat a stejně mě vždycky dokážeš vytočit víc, než jsem čekal.
>Jo a ostatním za narušování fóra se omlouvat nebudu ze dvou důvodů:
>1. Nikdo to nikoho nenutil číst.
>2. Je to diskuzní fórum a tohle byla diskuze.

http://stare.cz/otazky


Ano, AJAX je taky moznost...ovsem zrovna u menu bych se tomu vyhnul kvuli tomu JS...