PHP založení učtu uživatelem

Mám otázku. Jak udělat pomocí oných databázi na zdejším mysql to, aby že když na své stránce budu mít formulář na registraci.....uživatel zadá nick třeba "lambáda" a heslo "pocemkamjdes" tak aby se ono heslo uložilo do oné databáze....a plus...když onen nick a heslo vepíše na uvodní stránce, tak se přihlásí na svůj učet....tedy vlastně stránkou která bude fungovat pouze a jen pro toho jednoho uživatele....? hmm?
nebo prostě, že když na té stránce...cokoliv uživatel změní...tak to bude platit jen pro toho jednoho dotyčného uživatele...a když se přihlásí jiný uživatel...tak to bude zase jako nová stránka....
ono je to reosku zlozitejsie... v podstate tam mas formular, a po odoslani dat z daneho formulara sa zapisu do databazy... napriklad

<form action="spracuj.php" method="post">
<input type="text" name="meno"><br>
<input type="password" name="heslo"><br>
<input type="submit" value="Odoslat">
</form>

takto vlozis kod na stranku, po zadani udajov a stlaceni tlacidla ok sa vykona skript na stranke spracuj.php (si ju nazvi ako len chces)

dajme, ze mas databu s tabulkou registracia a v nej budes mat 2 bunky meno a heslo
v tejto stranke budes mat cosi podobne ako je toto:

$dbServer = "mysql.webzdarma.cz";
$dbUser = "tvoje_prihlasovacie_meno";
$dbPassword = "heslo";
$dbName = "nazovdatabazy";
$link=mysql_pconnect ($dbServer,$dbUser,$dbPassword) or die ("Spojenie neupsesne.");
$db = mysql_select_db($dbName, $link) or die ("Nepodarilo sa otvorit databazu");
$query="INSERT INTO registracia VALUES ('$_POST["meno"]','$_POST["heslo"]')";
mysql_query($query,$link) or die ("Spojenie neuspesne");


teraz uz mas udaje v databaze... ja by som si nastudoval php podrobnejsie a na tvojom mieste by som este sam dorobil veci ako kontrolu dlzky hesla, alebo zabezpecenie, aby sa nemohli zaregistrovat viaceri s rovnakym menom... ak si este vzdy nepochopil, tak na webe je na to dost tutorialov:
http://www.scriptarchive.com/
http://www.hotscripts.com/PHP/index.html

prajem prijemne proframovanie :D