Zaplatím 1000 Kč za udělání fanpage

Nazdárek lidičky. Takže mám na vás programátory prosbu. Potřeboval bych naprogramovat Stargate fanpage. Za naprogramování dostanete 1000 Kč šekem. tady (www.sg1-atlantis.xf.cz/Stargate_fanpage.doc) si stáhnete co všechno by tam mělo být. Jinak designy mam udelane v Adobe photoshopu cs2 takže musíte mít nějaký novější photoshop abyste design mohli rozrezat. Zdemate nahledy na design (u toho sg1 je brana schvalne spatne v orgilnalu je dobre):
www.sg1-atlantis.xf.cz/index3.sample.jpg
www.sg1-atlantis.xf.cz/index3sg-sample.jpg

Kontakt na mě:
Email: ctyroko@seznam.cz
ICQ: 142776604
Skype: ctyrocik

Opravdu vás ještě jednou žádám. Děkuji a prosím ozvěte se.
teda www.sg1-atlantis.xf.cz/index3-sample.jpg
jo a jednalo by se o programovaní php a mysql ...
co jsem koukal do toho wordovýho dokumentu tak se obávám, že litr bude málo...
hh.. tak já to teda beru.. ;)
Jj. Souhlasim s Marcusem litr bude na tohle malo. Je to prace na par tydnu, ci mesice.
Ale kdo chce, tak to muze udelat i za tisicovku. Ze, just-paja.

Ja bych to moh aj udelat, ale mam jiny velky projekt a na jine nemam cas.
co potahnout neco hotoveho?
taky jsem koukal, odhad tak 10 dni fulltime tj tak 40000,- ok? A to je hodne optimisticky odhad...
Nebo sezen nadsence, co ti to udela zadarmo. Takhle blbe nabizet almuznu, to je eee, podivne...
A co kdybych obstaral forum, gbook a ´mozna jeste neco ? Protoze ja opravdu biv nemam a to musim jeste platit design hosting a domenu. PLease
a jeste bych vam poskytl subdomenu a mail ..
heh.. po icq sme se dohodli na uprave smlouvy, kterou prijimam.
jaký úpravy? (nechci bejt vlezlej takže pokud máte pocit že mi potom nic není, tak jako bych nic nenapsal)
jenom by mě zajimalo, jak moc si šílenej. :)
just-paja: ja bych si za to rek aspon 5k :) ptze si vem jak to bdues delat dlouho, atd..
co vy víte, třeba je ctyrocko mrtě dobrej buissnesman,,, třeba mu někdo nabídl totéž za 10 tisíc a von to vzal a nechal to udělat někoho za litra.. takhle nehne ani prstem, akorát stráví pár hodin u chatu, a vydělá si 9 litrů... fíha, takovou práci bych bral :))
No já nevím, mě se to jeví jako dost velkej amatérismus s velkýma očima :-)
Základ je samozřejmě z toho udělat stránky s diskusním fórem s vylepšením, s redakčním systémem, galeriemi pro fotky a další ptákoviny, s poštou a její ochranou proti spamům minimálně, s upraveným chatem atd. Tak za tisícovku bych ti snad mohl poradit celou strukturu, zbytek práce (pokud má vypadat slušně a do budoucna) s tím, cos tam vymyslel, ale asi ani jednou po sobě nepřečetl, tak to by ti nusel udělat někdo za takových 35-45 tKč s tím, že raději víc než míň. Pokud ti někdo nabídl nějakou tisícovku za to, když to uděláš, tak běž raději od toho. Obrázky umí namalovat skoro každej za jedno odpoledne, ale zpracovat zbytek fantazie je práce na měsíc i dva podle toho, kolik by se věnovalo tomu denně hodin. Předpokládám, že s představou o celém výsledku a připravenou strukturou je to tak na na 120 hodin práce s výsledkem na 100%, takže si vem programátora, který to vše umí a co bere na hodinu 8,50 Kč a můžete začít. :-)
tsss... za litra bych ti udělal nějakej jednoduchej design ve photoshopu, za 30 minut hotovo. Ale tohle? Rozsekáni designu 2 litry, admin & php & mysql 5 litru, řekněme že bych na tom strávil tak 3-4 dny času tzn 25 hodin čistýho to dává 120 / hod = další 3 litry, hmmm... pod 10 nejdu :) A kdybych ti to dal přes firmu tak počítej s dvackou nejmíň ;)

žiješ v levném kraji chlape. ale just paja asi nema moc jobu :)

Tonda más nějaké podivné představy o čase, 2 měsíce? Dělat na tom 10 minut denně tak možná i 3 měsíce :D
Absolutně souhlasím s Marcus Flintus, Tonda, ^nakashi
Já nejsem nijak moc vzkušenej programátor ... a designér už vůbec ne, ale pod 15 000Kč za celej web bych rozhodně nešel ... A myslím, že každej programátor který už dělal .. nějakej ten redakční a publikační systém ... (který je v tomto webu zahrnut) by dal od tohoto "jobu" ruce pryč ...
Prostě a jednoduše... tuhle prácičku bych za 1000Kč nevzal ani když bych neměl co do huby... :-D
nehlede na ty chyby v tom dokumentu... :) (to bych dal jako penale 1k navic, ez si clovek dal praci a prelouskal to :D:D) ... jinak. Kdyby to bylo v rozumne cene, tak bych do toho sel.. ale za 1k tolik veci? si delas srandu ne? :)
By me zajimalo co by na tohle rekli programatori Microsoftu ;)
ze nepouzival frontpage, s nim by to mel jen za 500Kc :D:D:D:D
to ^nakashi :
Tomu jsem nerozuměl :-) Na jedné straně píšeš, že denně bys na tom dělal 25/4=6 hodin a něco, ale to bych tě tedy chtěl vidět. Já počítal denně tak 5 hodin, zbytek je režie kolem toho, ale ne čistý čas a 5 dnů v týdnu, což mi vychází čistého času 25 hodin týdně a 100 hodin za měsíc. Vygenerovat to v generátoru umí dnes každej, ale spravovat a dolaďovat potom 2 měsíce asi každý ne :-) Podle vlastních zkušeností vím, že těch 120 hodin to s odladěním do ostré verze bude. Jestli děláš za 120 Kč/hodinu, tak bych chtěl vidět ty výsledky. Holička si dnes za hodinu vydělá 240-360 Kč podle toho jestli ostříhá 4 nebo 6 lidí po čtvrť hodině nebo 10 minutách :-)
Tak mi vysvětli tvých 100 hodin práce s tvými 10 minutama denně a třemi měsíci (10 min x 60 prac. dnů = 600 minut = 10 hodin). Není ti divné, co píšeš ? Já profesionálně programuji v různých jazycích 14 let, ale střílet od boku jsem viděl jen pistolníky.
2OndraSter: I tak by se to dalo rict.
Myslel jsem vsak kdyby ty stranky vytvoril nekdo z microsoftu, co by rekl, ze za to dostane litr.
2 OndraSter: LOL :D
Chlapci z microsoftu ti za 1000 Kc po telefonu prozradi, ze by se to dalo udelat...
A pri odhadech kolem 150h prace by te to vyslo (typuju) tak na 0.5M
only LOL
Tonda: ja teda nevim ale admin je jeden, ten se nedělá pokaždý nanovo to bych byl idiot, prostě se upraví design aby to spolu jelo.

Design byl hotovej, nasekat a naházet do html když si k tomu sednu ve 12:00 tak večer to mám hotový na 100%, mám svý obvyklý postupy a takovou šablonu kódu kterou se řídim, která je taky společná s adminem, vyhejbám se vymýšlet nějaký nový postupy v css (všechno jde řešit víc způsobama já mám jeden svůj)

Prostě je to rutina pořád to samý, nic se nemění a nějaký zvláštní požadavky mám vyřešený hned. Hotovej index.php napojim na admin během chvilky, upravim pár much, odzkoušim, nastavim... Naházim obsah a hotovo.

I kdybych měl dělat design a admin úplně nanovo tak se nad 2-3 tejdny nedostanu.