Zaplatím 1000 Kč za udělání fanpage

Hmm tak to teda smekám ... Seš asi robot co ? A předpokládám že nemáš žádné povinnosti a taky asi nechodíš do školy co ? .. a nemusíš dělat nic jiného než vysedávat od 12:00 na nettu co ? :-)

PS: neber to osobně .. jen si myslím že takovej web bych já osobně dělal nejméně ... 1 měsíc a to bych na tom musel dělat denně abych to stihl ..
Jak rikam. Ja bych to delal dlouho (i kdyz sem ted napsal jednoduchej systemek v php pro rozeni celyho systemu(zatim umi ban, unban, casovej ban a podobne BFU veci) a pojmenoval jsem jeho tridu mainSystem :) ). V posledni dobe opravdu nemam acs na takoveto 'vetsi' projekty za maly peniz... To radsi udelam neco sam(resp. s dobrovolnym designerem) zadarmo a bude to lepsi nez nejakej big projekt na kterym nebudu mit (skoro) ani ten copyright :)
Skaffe> je videt ze jsi nikdy nedelal velky projekt, kdyz to resis takhle. Pokud se do toho ponoris a ma to byt tak jak klient chce, vyladit mouchy, vyzkouset skripty, bezpecnost a vse mozne... tak to za 2 tydny nestihnes ani kdybys u toho sedel kazdy den do noci. Svuj server vyvyjim dele jak pul roku a stale je co zlepsovat (www.pesonline.info)
A i kdybys měl opravdu doma hotový vlastní systém, který dokážeš rychle aplikovat na libovolný nový web, s pouze malými úpravami, a tudíž bys opravdu dokázal většinu požadavků Ctyrocka splnit za týden, nezdá se ti trochu neuvážené dát své pracně vytvořené know-how někomu za 1000 Kč? Musíš to brát tak, že ho nemusí zajímat, že ty už to máš vlastně hotové a jen to použiješ.
Tom: ja sem nemluvil o tom ze mu udelam web a v zadnym pripade si nevezmu 1000 k za takovej web :)

24k: ok souhlasim ale ja sem mluvil o webech typu tohoto http://www.mm-zaluzie.com/ napriklad, coz je ve srovnani s tvym celkem propastny rozdil, na tvuj by mi nestacil ani rok :) Taky weby i treba 50x mensiho rozsahu nez personline.info nedela jeden clovek ale grafik - koder - php programator. A jesli si programoval RS sam a z cisty radky tak chapu ten argument ze se musi odzkouset bezpecnost a odlatit ostatni veci, ale kdyz je RS odzkousene na 50 webech, pak tenhle problem odpada a v zasade jsou tri zakladni veci: design v psd - rozsekat design, do xhtml & css - nainstalovat admin (nastavit mysql atd) a ze sablony adminu nahazet do index.php prikazy pro vyber z mysql anket, obsahu, novinek atd... A pres admin vlozit obsah. End. Pro takovej standartni web bez nejakych zvlastnich pozadavku jako treba klientska zona atd atd je asi tak realny tyden...

Kdyby se mel jeden projekt tahnout mesic nebo dva tak nikdo nezaplati 30 000 za vicemene statickej web.

Mluvil sem o nabidce ctyrocka proste mi neprisla tak slozita. Eshop, members area, pres 200 jednotlivych stranek? OK, pro tohle je mesic minimum.
Původně jsem chtěla jít na medinu, ale koukám že místo anatomie se naučím programovat na web a mám vystaráno. :-))
myslim, že tam bys měla víc jak 1000 za měsíc práce =)