kopirovani

Neznáte někdo nějaký skript který zabrání zkopírování vaší www? Díky moc
LOL :-D ten se poved :)
mne uz par typku zkopcilo stranky, nahodou jsem na ne narazil, jo, pro Marcus Flintus: mas pekny web ;)
Jde-li to zobrazit, jde to i stáhnout. Jde-li to stáhnout, lze to i uložit. Lze-li to uložit, lze to i zkopírovat. Není šance. Udělej totálně nepřehledný a nepoužitelný web a máš šanci jeho zkopírování zabránit.
přesně jak řiká Nípal. není šance jak úplně zabránit zkopírování. dá se třeba udělat to, že postupně vypíšeš celej web a objekty javasriptem, což bude nesmírně prasácký, v mnoha prohlížečích nefunkční, bude to trvat mrtě ddlouho než se to načte, ale zamezíš tak kopírování od cca 98% lidí. pár lidí, co se pak v js mrtě vyzná tak si to zkopírovat můžou, ale to už je pro ně časově lepší udělat vlastní web. jo,, jinak mluvil jsem o kódové části, pokud ti jde o text tak nemáš šanci. leda zkusit poskládat stránku z desítek obrázků (včetně obrázkového textu) ;-) =D

2 Budulínek: dix =)
...tak si stáhnou ty obrázky, ha
jinak v javascriptu jsem viděl něco, co zabrání kliknout do okna pravým myšítkem, ale to je chabá obrana
To zakázání pravého tlačítka je takhle:

<script language="javascript">
<!--
function click() {
if (event.button==2) {
alert("Sorry, přístup zamítnut")
}
}
document.onmousedown=click
//-->
</script>

Ale myslím že to funguje jen v IE..
Tyhle Javascripty jsou na nic. Myslím já..
Nejucinejsi proti kopirovani webu je: zadny nedelat... :) nicmene tyto JS jsou opravdu nanic... to bylo jen jako ukazka...
Vim ze tomu upne nezabranim, ale opisovani webu je tezsi nez kopirovani ne? Diky za rady :)
Když někdo bude chtít získat zdroják, nezabráníš mu, ten JS je leda tak pro někoho, kdo se nevyzná v navigační liště a takoví pravděpodobně tvůj kód potřebovat nebudou.

Nebo mě napadlo navíc úplně zakázat zobrazení lišty javascriptem:
http://www.tvorba-webu.cz/javascript-okna.php3
ale to je pěkná sviňárna.
Proc opisování? Na to staci "ctrl+a" a pak "ctrl+v" ;)
Jo a jeste mezi tim "ctrl+c" :)
ten js je úplně nanic, pač vždycky se dá nějak obejít...
už vidim, jak si Budulínek příde stěžovat, že mu někdo skopíroval nástěnku na wégéčku.. omg