Mám véééééééliký problém

Doufám, ?e mi poradíte. Já u? prostě nevím, co dělám ?patně. Doma mi stránky fungují bez problémů - thecorrs.kvalitne.cz - ,ale kdy? jsem je nahrál na server, tak to prostě nejede... Velikost písmen jsem zkontroloval. Předem díky.
Ta hudba vypada dobře:-). Lepší předmět by nemohl být?:o):-). Jinak nevím, co tam je za problém pokud to není velikostí písmen může být poškozený obr. či vůbec nenahraný zkus to znovu...
Tak jsem to nahrál komplet znovu a ?ádná změna... tak to zkusím v?e od začátku přejmenovat, snad to pak půjde. Jak to myslí? s tím lep?ím předmětem???
Ten příspěvek, že by se mohl jmenovat lépe... A co konkrétně tam nefunguje ten OBR.?
Mám vééééééééliký problém, Adminééééééé pomóóóóóc, Poraďte mi někdo!!!!.... kdo je pro, aby se na takovýhle témata neodpovídalo? Třeba se to lidi časem naučí...
ja budu hodnej, zkusim poradit :-)

2 lada:
a)co presne nejde??
b)proc mysli, ze to nejde??
c)co to dela??

pokud to nespecifikujes, asi ti fakt nikdo neporadi...

j
Zadal jsem adresu a ono to hlásí chybějící startovací soubor. Takže zkontroluj, jestli tam vůbec máš nějaký index.html nebo index.php nebo já vím co ještě. Pokud jo, tak jestli to vůbec je index.html ... Ono ty starší poznámkový bloky nutí připojit ještě příponu .txt a to pak není index.html, ale index.html.txt.

Pokud přece jenom nic, tak pokračování příště.

Zdar Tomík.
>>Ono ty starší poznámkový bloky
To je winama ne poznámkovejma blokama
kdyz to pod notepadem ukladas a chces tomu dat jinou ext., nez txt, tak je docela vhodne napsat to jmeno do uvozovek, tj. index.php se ulozi jako index.php.txt a "index.php" je ok.
To vim. Jenom to rikam ladovi, aby si to zkontroloval.