Co znamenaji tyhle chyby

Warning: Division by zero in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 36

Warning: Division by zero in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 37

Warning: Division by zero in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 38

Warning: Division by zero in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 39

Warning: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 0 is not allowed to access sokoban.txt owned by uid 99 in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 44

Warning: fopen("sokoban.txt","r") - Success in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 44

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 45

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 48

Warning: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 0 is not allowed to access sokoban.txt owned by uid 99 in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 53

Warning: fopen("sokoban.txt","w") - Success in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 53

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 54

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 55
rning: Division by zero in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 36
Dělení nulou nemůžeš

Warning: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 0 is not allowed to access sokoban.txt owned by uid 99 in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 44
Nevím, mám takový dojem že ses snažil jít nad svůj adresář.

Warning: fopen("sokoban.txt","r") - Success in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 44

Nelze otevřít(asi neexistuje)
a nemá webzdarma nějáky poruchy, protože ten script mam určitě správně(tohle mi nikdy nevipisoval)
Je to možný, ale vo ničem nevím... Zeptej se admina.
Vyjadři se admine prosím...
Spis nez chyba WZ bych rek, ze doma nemas zapnuty vypisovani Warningu :o)))

Radek
Tezko rict, ten skript uz jsi asi smazal. Divna je jen ta hlaska:

The script whose uid is 0 is not allowed to access sokoban.txt owned by uid 99 in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 53

Tohle je fakt nejaky renonc :)
The script whose uid is 0 is not allowed to access sokoban.txt owned by uid 99 in /3w/czweb.org/f/fog/sokoban.php3 on line 53

???
V přeložení: Script který má uid 0 nemá povolený přístup do souboru sokoban.txt...

Mno možná vím... Řekl bych, že to není tvůj soubor, ale něčí jiný a ty ses do něj snažil vlézt mám pravdu?
>>SAFE MODE Restriction in effect
Nebude to pokračování k tomuto?
Ja nerikam, ze nevim. Tohle byl opravdu renonc ... na nasi strane. K tomu ostatnimu se nehlasim.
A v cem byla chyba? Co to melo delat? A prej ze nectes i temata s blbejma predmetama...
to snad néé, ty chyby se mi obevily na každy stránce kterou jsem přidal nebo změnil na webuzdarma.cz ve svym uctu, co to je?
byl tam spatne vlastnik toho skriptu, my fault, my apologize
Jakej vlastník? takže ted už to pujde!!?
to je linux. Je zdarma a každej něco vlastní ...
;-)
to je dobry
:-)))
^_^
Nechte těch ironickejch ksichtíků a vysvětlete to začátečníkovi
>> je linux. Je zdarma a každej něco vlastní ...
Nevím, co se na tomhle dá vysvětlovat:-)
HMm vazne jsem to pochopil, ale měl bych Vás upozornit, že jsem začátečník, pokud jste si nevšimli.
tak fajn. ja jsem teda v linuxu pracoval ve svym zivote asi mesic, z toho tejden jsem ho instaloval (kecam). Ale kazdej soubor ma nejaky vlastnosti. Jedna z nich je vlastnik. JESTLI SE PLETU, TAK ME OPRAVTE,PLEASE. Vlastnik ma pristupova prava k souboru, co se tyce jeho otevirani, editace atd. (mimochodem...vytvorte nejakej soubor na linuxu a seberte vsem pristupova prava, i sobe - takovej soubor uz z pocitace nedostanete). A uzivatel, kterej nema pristupovy prava k tomu souboru (muze jich bejt i vic a muzou mit ruzny prava), tak ten soubor proste neotevre.
> (mimochodem...vytvorte nejakej soubor na linuxu a seberte vsem pristupova prava, i sobe - takovej soubor uz z pocitace nedostanete).

Ja bych rek, ze by ten soubor mel jit odstranit ... jestli se nepletu, tak root muze vsechno :o)

Radek
No jo ja znam linixu zatim pouze z teorietické praxe, ale budem je mít ve škole a uvažuji že si je pořídím i doma...A bych neměl na PC pouze mrkvo$oft.
>jestli se nepletu, tak root muze vsechno
no myslim,ze uz z principu by tohle nemela bejt pravda. Pak by cely to zabezpeceni bylo uplne nanic, protoze by stacilo zjistit si heslo roota a cau (a to neni dneska zas tak tezky). Ja jsem to uvedl. protoze jsem si vzpomnel na jeden pripad, kdy se tohle prave nekomu povedlo. No a soubor tam ma asi dodnes (pokud neformatuje tak casto, jako ja)...
Ale jak rikam, ja v Linuxu nepracuju a vsechny zkusenosti, ktery jsem ziskal pri sve kratke praci s timto sqelym os, jsem uz zapomnel.
Ja jen jsem nekde videl vyvojovej diagram, kde se vyhodnocovali pristupovy prava uzivatele k souboru v unixu, kde jako prvni byla podminka :

if (UID==0) tak muzes vse :o)
else koukni se na prava

Mozna tam misto 0 byla 1 ... ale hadat se za to samozrejme nechci ... v linuxu&spol jsem jen velmi naivni uzivatel :o)

Radek