Funguje to (max. 20 sekund), pls

Potreboval bych se zeptat - funguje mi to pocitadlo tech IP adres? Myslim, jestli se tam nacita to - "Jiz jste zde byl x krát"? Moc díky :-)

Mam to na index.htm - na prvni strance tady

===--http://ronin-clan.wz.cz/--===

Moooooc díky, zkuste to aktualizovat (F5), jestli to funguje, díííííkyyyy!
To nikdo z vás nemá pár sekund? Fakt prosim!

Nebo to nechápete?
meto facha
no..muzes oslavovat..funguje to..
Super - díky...

Kdyby jste ale vedeli, jak jsem to udelal, to by jste se divili! Haha, jestli chcete, tak vám to prozradim :-)

P.S:: Tenhle zpusob by Vas asi nikdy nenapad, ale funguje to ;-)
2MyFlower: Budu hádat. V databázi máš tabulku se dvema sloupci: IP (INT, primární klíč) a POČET (MEDIUMINT) a při každym načtení stránky uděláš priblizne toto:

$res = mysql_query("SELECT pocet FROM tabulka WHERE ip='".ip2long($_SERVER['REMOTE_ADDR'])."'");

if ($res) $pocet = mysql_result($res,0,0); else $pocet=0;

$res = mysql_query("UPDATE tabulka WHERE ip='".ip2long($_SERVER['REMOTE_ADDR'])."' SET pocet='".++$pocet."'");
(nevyzkoušeno)

Jenze jsi jaksi zapomnel na WiFi site a podobne, ktery maj jednu verejnou IP adresu pro několik počítačů.
Neeee, uplne jinak ;-)
Asi sem nerek, ze jsem uplnej amater, ALE vymyslel jsem to - delam to takhle:

<?php
error_reporting(0);
$kolikrat = "Kolikrat_IP/$REMOTE_ADDR.txt";
fopen("$kolikrat ", "a");
if (!file_exists("$kolikrat ")) {
$fp = fopen("$kolikrat ", "a");
fputs($fp, "0");
fclose($fp);
}

$pocitej = join('', file($kolikrat ));
trim($pocitej);
$pocitej++;
echo "Již jste zde byl - $pocitej !";
$fp = fopen($kolikrat , "w");
fputs($fp, $pocitej);
fclose($fp);
?>

Myslim ,ze to komentar nepotrebuje ;-)

To je ale blbos, co? Ale pocita to!
Kdyz vidim na co se tady ptas, tak bych si dovolil malou poznamku ...

>>
Asi sem nerek, ze jsem uplnej amater, ALE vymyslel jsem to - delam to takhle:


Tohle asi neni uplne pravdiva veta vid?
no, vis co - nevim ja k to myslis, ale jako cely jsem to samozrejme nedelal ja - tenhle skrypt byl puvodne urcenej na uplne neco jinyho - myslim ze to bylo k zapisovani neceho s uploadem, ale ja jsem to predelal na pocitadlo a to jsem potom predelal na pocitadlo podle IP adres...
no neni to zas takova blbost... ja myslim, ze je to docela dobry reseni... Akorat by to chtelo osetrit nejakej zamek souboru nebo tak neco - kdyz budou na stranky v jeden okamzik pristupovat dva lide (pocitace), kteri maji stejnou IP adresu(samozrejme verejnou) (napr. z WiFi site nebo z firmy, skoly, kde je nejaky proxy server), muze to byt potom problem.
Nooo, vis co - pochybuu, ze se to nekdy stane... Jestli jo, tak souborem .HTACCES mam vsechny 404, 500 atd. osetreny, takze to nebude vypadat blbe ahodi je to tam a i tak - pochybuju ze se nekdy
a) ze se u me sejdou dva lidi najednou
b) ze budou mit stejnou IP
c) ze si vubec vsimnou nejaky chyby ;-)
tady se nejedna o chybu, ktera by mela co spolecnyho se stavovyma kodama http. chyba by byla na strane serveru - chybne zpracovani (tj. nemuselo by to fungovat, jak je ocekavano, doufam, ze to nebudu muset rozebirat). V tomhle pripade se samozrejme o nic nejedna, je to vicemene jedno.
Presne - ja krikam, pochybuju, ze se tohle nekdy stane - nejsem SEZNAM.cz nebo GOOGLE.com nebo neco podobnyho, zeo? ;-)