Sháním programátora na php

Sháním programátora na php a mysql.Měl by si umět poradit i s css atd.Jenže je tu háček,nic by za to nesměl chtít:-)Rozjíždíme profekt s partou lidí a to E-Bradavice,což je fanstránka o Harry Potterovi,online systém.Potřebujeme udělat takovou online školu s hodinami pomocí chatu,fórum,bodovací systém,aby každý profesor mohl přidávat body žákovi aj.Je toho velká sousta.No,kdyby někdo měl zájemozvěte se na mail nebo na ICQ 233054994
Tak to jedine fanaticky fanousek Pottera. To co chces by zrejme nikdo nechtel delat zadarmo.
teda, podobne vec pre fanatikov uz je www.rokfort.sk
Tsss... Já se taky snažím vytvořit netovou školu (sice ne Bradavice, ale taky kouzelnickou...), a jelikož umím jen základy CSS, pár příkazů PHP a s MySQL neumím pracovat vůbec, tak jsem si půjčila takovou hrozně tlustou knížku, co mě má PHP a MySQL naučit :-))
I když teď zrovna jsem totálně zničená, jelikož mi nefunguje jeden základní kód, i když je podle mě v pořádku... :-( :o)
Ne, vážně, myslím, že tohle Ti za nic nikdo neudělá... A je pravda, že e-Bradavic jsou na netu desítky, ne-li stovky, a jsou mezi nimi i hodně dobré školy...