Kde sehnat good chat?

Je možné někde sehnat chat, kde je možné zakládat místnoasti vyhazovat členy a bez mysql databáze?
Ja jsem ted zacal neco psat ... ale NEJDRIV tak za mesic :)))

Jestli se nepletu, tak z jednoho tvyho prispevku jsem vyrozumel ze ty mas chat odnekud volne stazenej ... nemohl bys mi dat odkaz? Pro inspiraci :o)

Radek
Neco jsem vydel na http://www.pikachu.cz/ mozna vam to pomuze
Mno te chat je z www.pikachu.cz ale jinak nevím... Nechce se mi to celí přepisovat a nevím nevím zda bych to vůbec zvládl...
Ten chat z pikachu se mi moc nelibi ... ani uvnitr :))) ....

Zacal jsem tedy psat ten vlastni, kdyztak se koukni Lukasiku na moji stranku http://pogl.wz.cz/ ... stravil jsem s tim zatim jen 2 vecery, tak to moc neumi, ale ... doufam, ze to nekdy dopisu :o) a pocitam, ze bych ty zdrojaky pustil ...

... tak kdyby se ti to libilo & hodilo, dej vedet.

Radek

Mno zdá se docela dobrý. Pošli mi ho já bych ho docela dodělal finální verzi, jetsli bys chtěl bych ti taky poslal... Lukasik
Tuhle verzi bych ti mohl poslat celkem bez problemu, zatim to poradne neumi ani to co ten chat z pikachu, ale zaklad by to mohl byt dobry.

Rad bych ale ten chat jeste rozsiril o ty Sdileny mistnosti ... Kdyz jsem se koukal po nekterech strankach, nasel jsem tam chaty, vic ci min "chytry", ale vsechny meli jednu drobnou chybku ... byl jsem tam jen ja :)))

Ta myslenka sdilenejch mistnosti je asi takova, ze by se videli navzajem lidi jak prihlaseny k tobe, tak i ke me ... nebo ke komukoli jinymu, kdo by mel na svych strankach tenhle chat ...

Tahle funkcnost by asi tak uplne free nebyla, ale mela by smysl jen tehdy, kdyby ten chat provozovalo vic lidi ... uvidime :o)

Zajimalo by me co si o tomhle napadu myslis, ale nejden ty :o) ... otazka do plena: ma smysl na necem takovym pokracovat ?

Radek
Mno nevím... Možná jo... Kaźdopádně mi pošli ten zdroják. Ale každopádně nepočítej že to moc lidí bude chtít... A jestli tak bych to možná udělal jako free službu přímo na tvém webu něco jako jsou třebas ankety...
Ty zdrojaky jsem ti uz poslal. Stahnul jsem to ze svoji stranky a tady to nemam kde vyzkouset, jestli jsem na nic nezapomel, ale melo by to byt kompletne funkcni. Viz readme.txt :)

Zalezi na tom, cemu rikas moc ... me by stacilo tak 5lidi ... Nejde mi ani tak o to napsat chat, ale distribuovanou aplikaci :)

Radek
Nevypadá šptaně, ale možná zbytečně složitě...
Nejprimejsi cesta neni vzdy nejjednodussi :o) ... ale konkretni pripominku samozrejme rad uvitam.

Radek
jesli lukasikovi nepripada vsehno nejak moc slozity... mozna potrebuje neco jednodussiho, treba...

Open_Chat_Window(); :~)

:))))

napis do zendu, kdyz je budes take atakovat takovymi dotazi jako tady, treba ve verzi 5 pridaji par funkci :~)))

a to jsem si myslel, ze jednodussi programovani nez v php uz nemuze byt :) kdyz mam ted sahnout na cecko a kazdou fci si vymyslet sam... uhhh, I'm too lazy :)

m.s.
A nebo bych tu mel alternativni navrch ... napast ten chat v JavaScriptu ...

1. bylo by to urcite jednodussi.
2. odpadnul by automaticky reload stranky.
3. mene by to zatezovalo sit.
4. nazev mistnosti by nemusel byt unikatni.
5. do mistnosti by nemohla vstoupit zadna nezvana osoba.
5. do mistnosti by nemohla vstoupit zadna jina osoba - uzivatel by si mohl do sytosti vychutnat silu soustredene a nicim nerusene meditace :o)

Radek
:-) Mno jo ale třebas ten script na generování formuláře?
>>Open_Chat_Window();
Vyhledem k tomu že jsem taky docela línej líbila by se mi tato fc:-)