Jak na "kopírovače"?

Co s nima už asi 4 člověk mi zkopíroval stránku (Téměř celou) Admin řekl že s tim nehodlá nic dělat. (Ano tady admin wz)
Zákonama na něj nejdu za protože bych mu stejně ho.... dokázal... Tak poradí mi někdo jak tomu zabránit?
Hoď sem link a já si to zkopíruju taky :-)
btw: bránit se proti tomu nedá...
Řešením je ale script v JAVĚ nebo Flashi
Hm... Sic umím obje (I když flash moc neumím)
Ale za prvé je to horší a za druhý nejsou takové možnosti a dost uživatelů asi ani nemá podporu javy a strkat to všechno do ní... Mno nevím škoda že neexistuje žádnej lepší způsob
co s tim ma admin co spolecneho???

a co ti zkopirovali? design nebo obsah?

m.s.
Mno oboje:o) Adminovi jsem psal ten to odmítl vymazat...
lukasiku, poslal jsem ti jeden script, ktery zabrani right kliku na stránce, a zkombinoval bych to s načítáním stránek přes window.open(), kde bych zrušil toolbar a menu (aby si nemohl prohlednout zdrojak ani stranky stahnout.)
ovsem nevim, zda ti tohle nejak pomuze
Pořád jsou zde programy jako Offline explorer (www.metaproducts.com) který osobně používám, ne pro krádeže ale pro stahování článků, protože podporuje několik (libovolně) levelů co se linků týče
marku, obdivuji tvoji energii :) take jsem mel kdysi daaavno podobny potencial, ale kdyz zjistis, ze to nikam nevede a navic tim poctivim uzivatelum zneprijemnujes zivot - tak toho treba nechas...

m.s.
Asi tak taky mě to napadlo, ale jak napsal master a matrin nema to cenu... Stejne bez mensich problemu to kdo chce obejde a normaslnim lidem tim tak akorat votravujes zivot...
Hmm, vidim, ze se oped nekdo vytasil s javou na prave tlacitko.. Nevim, jak ostatni uzivatele, ale ti chytrejsi vi, ze neni nic lehciho, nez zmacknout leve a sopucasne prave tl... A skript je naho..o Ale kldyz to kopiruje, tak muzes napsat link na ty tvoje stranky, na stranky tech kkopii, abychom to mohli posoudit.. FiR@n
Moje: http://harry-potter.euweb.cz
skoplá: http://potter.borec.cz
... ouu ... kdybych te mohl Lukasiku podporit jinak nez moralne, tak to udelam ...

Ja treba osobne casto koukam po cizich strankach a kdyz nekde vidim nejaky dobry napad, tak ho pouziju ... ale ... tohle je fakt sprosty Copy-Paste.

Na shodu nahod to nevypada ani za mak, tak dotycny "borec" by se mel stydet a tebe Lukasiku muze alespon tesit, ze to opsal prave od tebe ... ikdyz vim, ze je to asi slaba naplast :/

Radek

PS: u tebe jsem se zaregistroval ... u nej ne :o)
Mno díky tak vyplň nějaký kvíz jinak za čas budeš smazán (Mažu všechny s 0 bodama...)
Ale což není to první stránka (Ale první co to skopčil komplet) Většina alespoň si zkopla jen něco.
Ta stránka je téměř to samí ale no nic ja jsem si tam dal ten script na right klik
Ale to ti nepomuze... Klidne mi rekni tu stranku a ja ti dam zdrojak i kdyz nemuzu kliknout v pravo...
Zablokování pravého tlačítka je úplně kničemu(jak už tu někdo výše popsal dá se to během chvilky obejít)!!!!
A Lukasíku nejsou obě ty stránky tvoje???? nebo je to fakt kopírák....
To je zase tema :-(
To opravdu nejsou... Jestli jde o chat,forum je volne stazitelny... Akorat moje stili si musel zkopniot...(na chat,forum)
"Harry Potter by Lukasik"
"Harry Potter by Adamik"

:-]]]

pardon...

mv.
KOpírování je hnus............
Pokud jde o tvé programátorské umění Lukasiku, řekl bych, že už jsi na dost slušné úrovni, ale po designové stránce je mi z tvých stránek NA BLITÍ (sorry NA ZVRACENÍ)
V prvé řadě bych se vykašlal na rámy a také používal barvy, které k sobě alespoň trochu jdou. (tedy ne černá-fialová resp. pistáciově zelená)
Za další bych vynechal Times a zvolil nějaký bezpatkový font (líp se to z monitoru čte)
atd...

Pokud chceš na oplátku házet bláto na můj výtvor, tak prosím:

www.games.webzdarma.cz
>Pokud chceš na oplátku házet bláto na můj výtvor, tak prosím...

... ja nic hazet nechci, ale na tech strankach jsem nasel take nejak naframovano - podle me by bylo mnohem jednodussi (co se pozdejsi prehlednosti tyce) generovat vse dynamicky v php...

m.s.
Dobrý, vím vo tom še jsem blbej grafik... Nejsi první kdo my to vytknul...
Dělám teď nový web vypadá 100x lépe... Možná až ho někam nahraju ti dám odkaz... Zatím ho mam jen doma pod apachem. Jinak tvoje stránky vypadaj hezky, ale řekl bych že pod 800*600 to aso nebude:o). Jinak nechceš někdy zahrát po netu AGE OF AMPIRES 2?
Prosimtě co by jsi chtěl, dyť si na netu a tady je všechno bráno plno lidma defakto veřejně .... A propo admin za to nemuže!!!