aktualiace!!

Pro aktualizaci na html jsem pouzival JAVA scriptik, kterej mel document_last_modified nebo jaxe to pise:-) Ale pri pouziti u PHP stranek se nejakym zpusobem vygeneruje soucasne datum... Jak udelat aktualizaci automaticky pod PHP??? Dekuji Tomas
ja ponekud nechapu dotaz. Zkus ten problem popsat trochu presneji... Hlavne co myslis tou aktualizací na html.
Asi nejaka chyba na serveru.

Tento problem jsme psali jiz drive. Staci se podivat do historie.
javaskript bere lastmodofied z hlavicek http (nejspise). pokud je dokument generovan dynamicky z php, server odesila aktualni datum - toto lze tedy pouzit jen u statickych stranek nebo zkusit odeslat z php hlavicku s pozadovanym datem.

m.s.
Takze pomoci Jscriptu nemuzu docilit zjisteni data posledni zmeny souboru?? Nebo pouze stranky?? Jde to jinak??? Mym oborem JAVAscript urcite neni, taqze nevim, co s tim.. Zatim to resim rucnim prepisem includovaneho souboru..
Muzete mi nekdo poslat script, ktery by umel zjistit datum modifikace u jakehokoliv souboru?? Dekuji
za urcitych podminek by to javaskript mozna dokazal, ale proc nepouzit php? ale diky robotovi to tady bude spise ukazovat datum posledniho ftp prihlaseni :~)
skript ti psat nebudu...

zkus se kouknout ale treba na fce Stat(), FileMTime() apod.

m.s.
jestli mas natavenou reklamu na ty strance, o ktery mluvis, tak se datum zmeni po kazde zmene reklamy, aspon myslim

j
no melo by to byt tak, ze pri kazdem prihlaseni (resp. odhlaseni) se na ftp, robot projede vsechny html a php page a tim zmeni datum pristupu k souboru... alespon tak jsem to pochopil.

m.s.
m.s.:jo, myslim,ze mas pravdu
j: to asi ne - ta reklama se tam vlozi jen jednou (po nahrani soub. asi tak do 15 min). podivej se na ten kod - je to delany jako iframe.