Jde zabranit ukladani stranky do cache?

Jde o to, aby se navstevnik stranek nemohl vratit zpatky, aby po stisknuti tlacitka Back mu to hodilo nejakou chybu o tom, ze stranka vyprsela. Jde to nejak? Zkusil jsem podle navodu nastaveni hlavicek, ale nefunguje to:

header("Expires: Mon, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT");
header("Last-Modified: " . gmdate("D, d M Y H:i:s") . " GMT");
header("Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate");
header("Cache-Control: post-check=0, pre-check=0", false);
header("Pragma: no-cache");

(Jde mi samozrejme o nastaveni v kodu stranky, NE na strane browseru).
tohle by ale mělo fungovat (aspoň mě to mam pocit fungovalo). ááááá máš tam chybu, 26. 7. 1997 je sobota, ne pondělí, takže:

header("Expires: Mon, 28 Jul 1997 05:00:00 GMT");

Zkus to takhle. Jinak myslim, že Last-Modified by tam vůbec nemuselo bejt (proč?).

d.
expires je nejlepsi nastavit na aktualni cas...

Header("Expires: ".GMDate("D, d M Y H:i:s")." GMT")l

pred to bych dal jeste hlavicku Pragma: no-cache a Cache-Control: no-cache

to by melo stacit vetsine serveru, proxynam a klientu aby necachovali... zbytek je podle meho nazoru zbytecny.

m.s.
myslim, ze je z principu jedno, jaky je tam datum... ale to je fuk.

do.
Misto nejakyho datumu jsem tam zkusil dat i nulu, ale nepomohlo to (jestli je tam sobota nebo pondeli, to podle me nerozhoduje, hlavni je, ze to vyprselo uz nekdy v minulosti). No to uz je jedno, uz jsem se na to vybodnul, holt to v ty cache zustane.

Last modified je samozrejme zbytecne, jen jsem chtel ilustrovat, ze jsem to prevzal presne z manualu :-)
nula neni podle standartu - i kdyz to je nekterym serverum a prohlizecum jedno, slusnosti je dodrzovat standarty a nevytvaret si nove jakoby standarty jako microsoft...

m.s.