Moznosti PHP na WZ

Chtel jsem se zeptat, jestli je nekde presneji popsano, jake moduly a funkce PHP jsou na WZ podporovane a pripadne s jakym omzenim.

O MySQL a emailech jsem tu uz neco cet :), ale konkretne by me zajimala moznost vzdaleneho pripojeni na DB Oracle a pouziti XML.

Radek
disable_functions = phpinfo php_uname exec system passthru escapeshellcmd escapeshellarg getenv set_time_limit get_cfg_var error_log ini_get ini_set dl popen pfsockopen openlog syslog readlink linkinfo symlink link ftp_connect leak

Rozebíralo se tu to několikrát....
Toto je zakázané + nepodporuje žádné databáze oracle vůbec neznám (Nebo možná jo asi databáze ale každopádně se ho tady nedočkáš) vzdálená DB hodně zálěží od koho jí máš, ale většinou je to blokované.
A XML je snad záležitostí prohlížeče nebo se pletu? Je možné, ale nevím to na 100%
lukasiku, ten ftp_connect uz v tom seznamu neni...
XML jako modul do Apache existuje a neco mi rika, ze tento server XML podporuje.

Mimoto Lukasiku, XML modul je pro tvorbu XML souboru. Zobrazeni XML je uz pak zalezitosti prohlizece.

Tomik.
A jo FTP nakonec admin povolil... Ale jinak o XML jsem se nějak moc nezajímal... Tak nevím
Diky za odpovedi, me jde hlavne o to, ze ted hledam vhody server na kterym bych mohl provozovat svoje stranky. WZ se mi zatim zda nejoptimalnejsi, az ma jednu malickost, neni tu kam ukladat data :) ... jasne ze to jde "rucne" do souboru, ale to je tak trosku vopruz :o) ne? ... zvlast, kdyz to DB schema uz clovek ma navrzeny a neni zrovna jednoduhy.

K Oracle bych vzdaleny pristup mel, ale vzhledem k tomu, ze to neni zrovna technologie pro FreeWeb, tak ani moc nedoufam, ze by tu tenhle modul byl ... nebo se pletu ? :)

Dal jsem si trosku vic prace a prolez i starsi prispevky, o XML jsem tu uz jeden nasel (ikdyz trosku starsi:)) ...
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=683&t=683
... podle toho se zda, ze by to tu melo fungovat.

Pak se mi podarilo najit jeste jeden prispevek, tykajici se toho, jaky moduly tu jsou nainstalovany ...
(tu adresu ted znovu nejak vylovyt nemuzu:)
... ale byly to jen jmena tech knihoven. Nektery znam, ale ne vsechny, jasne, ze to jde dohledat v dokumentaci, ale ...

Tak bych tu mel jeden NAMET PRO WEBMASTRA ... nestalo by za to, tomuhle druhu otazek predejit a do FAQ nebo jiny vhodny misto tyhle veci shrnout? Jako co presne se tu da pozuit, co NE a pripadne s jakym omezenim ?

Omlouvam se, jestli uz tu takovy dokument existuje a ja ho jen nenasel, ale nestalo by pak za to ho umistit na nejaky viditelnejsi misto ? :o)

Radek
podle mojich neoficialnich informaci a patrani takovy dokument neexistuje, ale neco mi naseptava, ze v nove verzi bude faq mnohem podrobnejsi a vsechno se tam dozvime snadneji
:)))))))

(nebyla to ale vyzva k opetnemu bombardovani Miry, ze se nikdy nedockame - take se uz nemuzu dockat, ale to tady asi neovlivnime - leda mozna kdyby jsme se na tem procesor a zbyvajici hardware slozili? :)))

m.s.
... no, kdyby si každej z nás jednou odpusti svačinu :) ...
odpustit si jednu z mojich svacin, nebo dokonce veceri? to by muj neustaly hlad byl jeste vetsi! :) to radeji podporim webzdarma moralne tim, ze nebudu vyrvavat a pockam... :) ale kdyz by o to slo, tak se o pulku kurete klidne podelim - projednou :-)))

m.s.
Ja se s prichodem tohoto Jara rozhodnul pro redukci svych labuznickych potreb, tak kdyby WZ porojevil zajem o nejake to kuratko nebo bagetu, necht se na me s duverou obrati :o)

Radek
myslim, ze puvodne jsi to myslel tak, ze si odpustis svacinu a usetrene prostredky darujes :)))

m.s.
... no, mas pravdu, pri predstave serverovny WZ oblozene naturalnimi dary se mi zrovna dobre nedela :o) ... ale pro tuto debatu jsem ten predmet prispevku opravdu nezvolil vhodne :)))

Radek
:-)

m.s.