GAME síť

Ahojík.
Scháním nějakýho programátora který by semnou tvořil síť webowých stránek o hrách. Jednalo by se o sluzbu programování (php a mysql) zdarma pač nemám čím zaplatit. Já umím jen html a dělám grafiku. Byly by to hry GTASA, FEAR, NFS, atd. Ten kdo by chtel spolupracovat nechť se ozve na mail ctyroko@seznam.cz nebo na ICQ 142776604 .

Ovšem nescháním jen programátry ale i redaktory. Kdo se chce stát redaktorem ať píše je a jen na mail ctyroko@seznam.cz né na ICQ. Do mailu napište věk a o jakou hru máte zájem. Jedná se taky o služby zdarma.

Móóóóóóc vás prosííím. Děkuji
Kdybych uměl php tak bych ti pomoh
dííky
>:-))))

trochu tu vetu rozvinu

kdybych umel lip php a sql, mel dostatek penez a hodne bych se nudil tak bych ti urcite pomoh taky
takze nepomuzes ? :-(
Myslis ako nieco ako minihry.sk alebo onlinehry.sk? ak nieco v tom zmysle rad pomozem!
>>takze nepomuzes ? :-(

jestli to bylo na me, tak ne.

prez tejden sem vetsinou na intru kde na psani stranek nemam naladu ani PC. o vikendu potrebuju obcas cas na nejakou prilezitostnou brigadku a stejne neumim php a sql tak, jak bys potreboval. takze srry, ale ne.
pro Zorro: no bude to o hrach jako myslim fan stránky třeba GTA AN ANDREAS ... tady je priklad. http://www.gta4u.com .... i kdyz se ti to ,ozna nebude pozdavat to co chci tak prosíím pomoz ...
pro Zorro: mas namysli redaktorskou nebo programátorskou pomoc ?
Proniknu-li poptávku (mnoho práce za nic peněz) s nabídkou (něco práce za rozumnou sumu), tak v oboru Nípal neexistuje řešení.
Az mi nekdo vysvetli php tak ti s radosti pomuzu driv asi ne
Hele z designem nemáum žádný problém. S php něco málo umím (neslibuj si, že jsem v gom génius), ale ne aby to bylo celý v php ;-) :-D
tak jo ale potřebuju nějaký kontakt na tebe ..
On to fakt chce někdo dělat zadarmo?

Jinak fandovských stránek kolem všelijakých her je strašná kupa. Nebylo by lepší směřovat ke sjednocení, než k diferencializaci?
ne nebylo ... oni mi nedaj ani moderátorství ne tak přístup k ftp :-D
Hej Ctyrocko napis mi na 321-092-016 a pokecame si o tom :-)
jo a nevim jestli se tedka dostanu na net mám nějaký trable doma no nějak to vyřečím :-)
no ja dnes odjizdim do patku pryc takze nevim nevim ...
by mě zajímalo kolik témat ještě založíš, že někoho hledáš....