Jak správně zvolit Subject

Kvalita Vašeho řádku se Subjectem přímo ovlivňuje kvalitu odpovědí, které dostanete. Zvolit správný Subject je proto velmi důležité.

<a href="http://www.linux.cz/mailing-list/#subject"> více zde </a> [www.linux.cz]
plne souhlasim... jen mam obavy ze subjekty "For all, for me, for you, pomooooc, admineeee..." tu zustanou - ne vsude osveta funguje :(

m.sa.
ja si pod subjectem for all predstavuju vetsinou nejakej pruzkum... For admin mi prijde trosku divny, protoze kdyz chce nekdo neco jenom od admina, muze mu napsat na mail, ne? Stejne kazdej problem resi vsichni, kdo to reseni znaji...
to mi pripomina, to fakt nikdo nevite jak vyresit to php isapi (viz nize)??

j
Mno jo přesvědčil jsi mě budu se snažit vyjadřovat své subjkty lépe...
juj, teda lukasiku, gde ses ucil ceskI :-)

j
Ou kde jsem zase nasek chybu:o)
Tentokrát jsi žádnou chybu překvapivě neudělal :>) Až na malý překlep nevím o čem jkt mluví...
Mimochodem jsem si přečet ten článek na linuxu.cz. To jsou věci :-) To volení správného subjectu je úplná věda. Ještě si o tom asi zkusím sehnat nějakou knížku jako např. "Jak zvolit subject snadno a rychle" případně "Volení subjectu pro úplné začátečníky". Ženám bych doporučil nedávno vyšlou "Jak zvolit správnou barvu vlasů a správný subject v diskuzním fóru aneb ženy nebojte se internetu" Computer Press 2002 Heh
subject neberte na lehkou vahu... ve forech, kde chodi na email vice nez 100zprav denne to opravdu funguje. kdo neveri, prihlaste se nekde do dvou frekventovanych diskuzi a prijdete na to sami, jak budete prioritu cteni zprav volit :)

m.s.
mno tak sem si jenom trochu rejpnul, no :-)
(byl tam fakt jenom preklep :-( )

j