For admin

Admine jak se tady v tom fóru zobrazují nové a kde ne? Nějak jsem v tom nenašel logiku...
nejsem admin, ale jestli rozumim tvemu dotazu, pak nove se objevi tam, kde jsi jeste necetl nove pridany prispevek - je to ale zavisle na zapnutych cookies...

m.sa.
Ha asi jo:-) Díky...
mno a celkem to blbne i kdyz cookies bezi :-)

j
u me zadnej problem. jen snad to ukazuje novy prispevek, i kdyz jsem jeho autorem (coz je trochu nesikovne) a musim si ho po sobe precist aby nebyl novy :)

m.sa.
Mno to jediny se mi taky nelibi... Jinak je to dobrej systém...
Mne vic vadi subjekty typu "For admin" atp.
To se pak hleda docela tezko nejaky problem, na ktery jsem chtel odpovedet ale nemohl hned.

S pripominkou souhlasim, slibuju, ze pokud mi to nekdo pripomene tak za mesic, ze se na to podivam.
Dobrý co bych pro tebe neudělal míro:-)
Pokusím dělat jiné subjekty (I když moc v to nevěřím že si vzpomenu ^_^)
>>za mesic, ze se na to podivam.
Dobrá věta:-) Co máš tento měsíc tak důležitého na práci? Jo míro možná že se pletu ale mám takový dojem že se tu poslední asi rok (Možná více, možná méňe) nic nezměnilo (Nebo se pletu?).
Mno a něco pro pobavení
Redaktor: Vítejte v soutěži Nejblbější, zaplať panáka. Pane Pájo, je tu první kolo: jak se jmenoval první kosmonaut na světě?
Soutěžící: Luis Amstrong
Redaktor: Špatně. Gagarin. Kolik je dvě a dvě?
Soutěžící: Pět.
Redaktor: Špatně. Čtyři. Kkolik nohou má pes?
Soutěžící: Dvanáct.
Redaktor: Opět špatná odpověď. Pes má čtyři nohy. Jaké i byste napsal ve slově "mýdlo"?
Soutěžící: Měkké.
Redaktor: Chyba. Zase špatně. Tvrdé. Skončilo první kolo. Mohl jste vyhrát sto tisíc, vyhrál jste tak akorát hovno. Komu by bylo lépe v rakvi? Kdo nám to tu kazí? Kdo je úplný debil? Kdo je tady idiot?
Soutěžící: No asi já.
Redaktor: Pane Pájo, v tomto kole jste byl statistiky nejslabším hráčem. Koho byste vyloučil?
Soutěžící: Sebe.
Redaktor: Proč právě sebe? Myslíte si, že jste nejslabší?
Soutěžící: No, nevím, tak snad úplně blbej nejsem...
Redaktor: Jste, pane Pájo, jste úplně blbej. Jste nejblbější, jďete do hajzlu!
Originál (V mp3) lze stáhnout na www.ftipky.cz
Lukasiku, predpokladam, ze nemluvis o mysql :)
Mno dalo by se to taky zdatabázovat:-)