htm -> php

jak mám svoje stránky www.lucascompany.wz.cz převést na php.co ktomu potřebuji.nechci je děat znovu.jen převést.dík
Pokud chceš na stránkých využívat PHP, musí mít všechny stránky místo .htm mít .php
jednoduše.. dáš přejmenovat (třeba přes totala) místo .htm napíšeš .php ale budeš si to muset měnit menu!
? nehleda se nahodou na wz phpku i v normálních html dokumentech?

Jinak převést na php je volovina, protože aby si něco viděl, tak ti musí phpko vygenerovat nějaký zobrazovací jazyk (html, wml ap)

Protože neznamená, že když soubor končí php, že ho musí obsahovat...
Ja už většinou ani nic nijak jinak ze zvyku nepojmenovávám...
a máto nějaké výhody?
když to přejmenuji na php?
vubec zadny, je upne fuk jestli PHP bo HTML. To mas jako buchty, tvarove a makove.

;)
ked to pomenujes .php a ziadne php tam nebude tak sa ti stranky iba zbytocne budu dlhsie nacitat :)
Pomocí .htaccess jde akorát nastavit že hledám soubor.htm a když není spustím soubor.php

Redirect /soubor.htm http:/soubor.php
To je nějaká bejkárna, ne? Mám html, tak jak to převést na php... uf to mi hlava nebere, jsem holt pomalejší.
Pokud to nechceš předělávat, tak proč to chceš převádět na php?
Ne, už o tom nesmím přemýšlet nebo se zblázním.
MzM: on to asi len chce premenovat, cim to len spomali pretoze to najprv bude musiet prebehnut cez PHP

23k>>To mas jako buchty, tvarove a makove.

Tvarove buchty :D
HTML převést na PHP

Výhody: kdykoliv můžeš změnit obsah souboru na PHP a nemusíš později měnit odkazy na tuto stránku

Nevýhody: ..ale budeš to muset dělat teď všechno najednou


..a je to napůl volovina a napůl kravina:))
Naco by si mal premenovavat HTML na PHP ked to nebude obsahovat PHP?Aky to ma vyznam?Toto je aj na mna moc...
23k>>To mas jako buchty, tvarove a makove.
emmmm, a este lekvarove :D
Nesouhlasim! Makový sou lepší a tvarohový horší..

Prosím, kdo máte registraci s přihlášením a pokudmožno i s účtem s nastavením a forem (jen pokud možno!) pošlete mi prosím na majl maikis@centrum.cz nebo alespoň návod ale bez složitých pojmů. Shánim to už asi rok a nikde nic!

Please help me!