odstraneni post

Dobry den,
jak mam odstranit data odeslana formularem metodou POST. Existuje na to nejaka funkce? Jde to vubec? Dekuji
Jak odstranit? Co odstranit? Kde?
Quinix: uz som sa bal ze som jedini co to nepochopil :)
da sa to urobit npr.

unset($_POST["premenna"]);

ak si mal na mysli toto
bo $_POST=array();
Kdyz odesles formular metodou POST (promenne se ti neulozi do adresy ale do PC) a ja potrebuju je vymazat z PC
Promenné se neuloží do PC, ale pošlou se v HTTP požadavku. na PC k nim není žádný přístup
<HTML>Odeslane data POSTEM (pokud se nejedna o upload souboru) se ukladaji do RAM na dobu behu scriptu kterym byla data predana</HTML>
unset($_POST["send"]);
unset($_POST["$send"]);
unset($_POST[send]);
unset($_POST[$send]);

ktery ze zapisu je zpravny kdyz chci vymazat promennou $send?
Neni třeba ji mazat. K čemu?
Ten první
ten třetí v podstatě taky...
jj v podstate ... ja ty podstaty pouzivam furt bze sem linej spojovat retezce bo si ukladat prommene z postu do vlastnich promennych
a při nastavení globals on, asi taky
unset($send);
ne? Nebo to provede unset($_POST['send']); ?
MzM: v obojím máš imho pravdu ;)
no pri obnoveni stranky se mi vytvori znovu? jako kdyz odeslu a pak dam obnovit tak je tam ma zas. A je je potrebuju uplne vymazat. Navzdy jde to?
ja viem v com je problem...

ty ked odosielas cez post a das na tej stranke refresh, tak ti da okno ci odoslat formular este raz.. nie?

na toto je riesenie..

na stranke na ktoru posles formular spracujes formular, a potom das presmerovanie na inu stranku..

<?


if($_POST["form"] && !$_GET["form_sprac"]){
....
header("Location: ?form_sprac=1");
exit;
}

if($_GET["form_sprac"]){
echo "Formular bol spracovany";
}


funguje to z tohto dovodu:
ak to nerobis tymto sposobom, do historii sa ti ulozi adresa na spracovanie formularu.
ak to robis tymto sposobom, tak do historii sa ti ulozi adresa s formularom, a potom adresa s vysledkom. Adresa so spracovanim formu sa ti neulozi lebo tam je 302 request..