Menší problém při stránkování

Ahoj,

mohl byste mi někdo, prosím, poradit ?

Při stránkování záznamů z databáze vypisuji v jedné řádce čísla stránek s příslušnými záznamy (např. na 1 stránce je 8 záznamů).
Nyní jsem se však dostal do situace, kdy tento řádek potřebuji zalomit, a to vždy, dosáhne-li počet stránek nějakého čísla-násobku, např. po 20 stránkách.

Určitě jste se s tím někdo setkal. Zkouším to už asi 2 hodiny a nic.
Díky moc.
H.
asi nechapu co chces udelat, protoze jestli to chapu, tak nechapu proc nepouzijes cyklus for.
tak a ted by me zajimalo kdo chape, co sem nepochopil a co pochopil;-)
No, evidentně jsi to pochopil správně (ono to snad zas tak nepochopitelný neni :-) ), zkusim ten for.
Dik.
neco jako je fiestaclub.wz.cz/forum.php?
marku pokud to neni tajne, ci to mas v os. vlastnictvi pustil bys mi source toho strankovani?
no problem, je fakt, že jsem nad tím chvilku musel uvažovat, takže nějakou úctu k tomu by to chtělo, ale putím to, třeba se to někomu podaří vylepšit... Zipnu to a vyhodím z toh onepodstatnosti, trochu to okomentuju. Bude to na markovo.wz.cz/z/stranovani.zip, ale nejdřív tak v 11:30. Taky je možné, že za chvilku půjdu na oběd a bude to až po obětě (13:00)...
Nevim, ale tohle strankovani mi jako zadnej problem neprijde :)
staci si preci hrat s limitem v sql dotazu...
No, možná je finta v tom stránkování, že tam nejsou všechny linky na všechny stránky. Jinak je to fakt hraní s limitem.
Tak mate to na markovo.wz.cz/z/strankovani.zip. Kdyby bylo něco nejasného, tak napište...
Dekuju Ti. Uctu samozrejme mam :)