Mysql

Podporuje tento server MySql ?
co takhle fce hledani??????
odpoved zni : ne. a je to priblizne kazdy desaty dotaz.
No jo, mozna ze kazdej nema naladu nebo cas (nebo postreh -- nebo rozum?) na to, aby hledal v tech nekolika tisicech dotazu...
Spis by pomohlo, kdyby se temata radila podle data posledniho prispevku - casto diskutovana temata by tak byla porad "navrchu" - nebo kdyby se proste udelalo nekolik tematickych sekci, aby v tom nebyl takovej bordel...
no nic. uz jsem tu nekde cetl diskusi na tohle tema, ale zda se, ze se nic nedeje (to je pouze muj pohled zvenci) :-|

mv.
>No jo, mozna ze kazdej nema naladu nebo cas...

...jestli mas zrovna ty naladu a cas, to porad psat dokola, klidne odpovidej... ale ja odpovim "mrkni do historie" a to musi stacit. ne???

m.sa.
>No jo, mozna ze kazdej nema naladu nebo cas...

Kazdopadne bys odpoved na svuj dotaz dostal okamzite.
Jo tak pardon; to jsem NEBYL ja, kdo se ptal. Jenom se snazim prijit na to, proc se tazatel neprohrabnul ve starych tematech a radsi se zeptal znova.
Samozrejme souhlasim, ze "odpoved dostanu okamzite" a ze psat ponekolikate tu samou odpoved je ubijejici... tak jim teda vysvetlete, ze maji nejdriv hledat, a pak se teprve ptat. Mozna by pomohlo, o cem uz jsem tu psal (i jini) ... fakt nevim

mv.
vsak to vysvetluju :~))) nevsiml jsi si jak casto misto odpovedi napisu HLEDAT!!!
;~)))

m.sa.