Fórum

Mam takovy maly problem chtel jsem na svoji stranku Fórum a nejde mito neumim to sestavit poradi nekdo jak ? A nebo mi to poslete na E-mail:xrs@xirrixs.wz.cz
Jestli to sestavuješ sám, tak to není úplně triviální záležitost a dotaz je nejasný. Pokud používáš cizí (třeba blueboardí), tak to spíš koukni na návod na blueboardu...
MzM:

IMHO používá cizí.
No jestli bi mi nekdo Fórum udelal a poslal na E-mail:xirrixs.wz.cz Ja jsem jeste zacatecnik
Zkus raději ten blueboard.cz...
Jo ale ja myslim jak treba http://aktual.phorum.cz/
Udela mi nekdo Fórum PLS
Ja ti udelam ale uctuju si 300/hod
hmm
To NE To si radsi reknu kamosovi udela mi to a ja si to potom upravim v PHP a nebo se muzu udelat forum zdarma na phorum.cz VUBEC TO TI NIKDO NEVEZME :-D
kamos mi to uze dela Takze uz nic nepotrebuji
naco vyrabat nieco co je uz davno vyrobene vid phpBB
>> VUBEC TO TI NIKDO NEVEZME :-D

Kdyz ses si tak jisty ... mam trosku jine klienty nez 14 lety kluky co prosi na WZtku...
Quote: naco vyrabat nieco co je uz davno vyrobene vid phpBB...
Dobre dajme tomu že phpBB je hotové fórum. Ale kde si ho stiahnem (dobre by padlo v slovenčine alebo češtine) a ako ho umiestním na WZ?
Njo jednoducho tak ze si ho skopcis na WZ(alebo hocikde inde kde mas podporu PHP+Mysql pripadne Postgre databazy) a spustis cez prehliadac link kde si ho skopiroval ....objavi sa ti instalacny formular a cez neho to naistalujes :).Jedine co potrebujes poznat je prihlasovacie udaje k MySQL databaze co na WZ nie je problem....a kde si ho najdes a stiahnes?No najdes cez google ale inak je to na www.phpbb.com.Co sa tyka jazykovych mutacii su tam jazykove baliky ake si len zmyslis staci si stiahnut dany balik a v templates podla navodu vlozit.Dokonca kazdy uzivatel si moze zvlast zvolit svoj jazyk.Defaultne vsak nastavis napr.cestinu alebo slovencinu.Potom mozes pridavat moduly na Attachment,menit vyzory fora podla templates ...pridavat napriklad flash atd atd atd ...Skutocne nema absolutne ziadny vyznam sa v tomto smere nieco pokusat vymyslat ak je k dispozicii zadarmo taketo prepracovane forum....