limit?

Zdravim, mam drobny problem, neznate reseni?
Jde o to, ze mam skript, ktery nacte do pameti soubor, nacte ho v poradku cely (je velky), pak s nim dale pracuji, tridim a podobne, kdyz ovsem dojde na zapis do databaze, tak se zapise jen neco.. konkretne jsem prisel na to, ze pri zapisu to zpracuje jen 2 na 16ctou znaku, nevite proc? Diky
Ve struktuře příslušné tabulky nemůže stačit TEXT, tento typ pojme jen právě těch 2^16 (což je imho AŽ AŽ), zkus nějaký MEDIUMTEXT, LONGTEXT, nebo tak něco.
To myslis jako prenastavit datovy typ sloupce v tabulce? Tam totiz neukladam cely soubor do jedne bunky, ale jednotlive casti do spousty bunek, problem je ten, ze jakmile se zpracuje 2^16, tak to nedokaze provezt dalsi dotazy na databazi...
limit je na wz 5MB neni tohle ten problem? ja vim ze 2^16 znaku je o dost min, ale co kdyby...
neni... jde o nejaky jiny problem, proste mi podminka zpracuje urcity pocet promennych v poli, ktere se zapisi do dtb a zbytek se v podmince vykona jako else...
Tak problem byl vyresen, v mem skriptu bylo za vykonanim zapisu do databaze "or die" ktere se automaticky po 721 v poradku provedenych zapisech vyhodnotilo jako chyba a ukoncilo mi proces... cili.. funguje to, ale nevim proc to delalo to co to delalo...
ja sem ti rikal at das pruc or die, ale ty jsi mi neveril
Ano.. ale ty si uvedl jako duvod to, ze nechapes jeho pritomnost na tom miste.. ten skript je lepsi s die nez bez nej...
Ale proste sem ti rekl at to smazes to je hlavni :)