FOR ALL

Co uděláte , když holka o kterou stojíte vám řekne "budeme jenom kamarádi" ?
Nevzdáte to,nebo to nějak ukecáte ?

- Já to vzdám asi po měsíci :-(
ty masterovi dotazy fakt uz asi zacinaj byt otravny... alespon me se to jevi jako silnej OT - sezente mu nekdo babu, at da pokoj !
:>) :~))))

m.sa.
nedavno se mi to stalo. Podle me je blbost o neco se hned snazit. spis snazit se s ni bejt fakt jenom kamos. Casem uvidis, jestli to ma cenu, nebo ne...ale tohle je docela slozity tema a kazdej to proziva jinak. Taky zalezi na ty holce - jestli je to uz ted tvoje kamoska, jestli jsi s ni neco mel a tak.
No taky se mi to povedlo být kámoš a asi po měsíci jsem to opravdu zdal...
Mě se to stalo 2x a jako kamarádi to nefnguje, teda pokud k ní něco cítím...
posledne jsem si myslel, ze jsem se zamiloval do svy kamosky (nebyl jsem si tim tak jistej a asi je to dobre). poslala me s tim do hajzlu a ze prej kamosi. (zkousel jsem to na ni trikrat...) Funguje to - sme ted dobry kamosi,i kdyz obcas fakt nemuzu odolat :)
Tak nevím, kdo koho "votravuje" :->>
Tahle diskuse je dost ubohá... i když nečekal jsem takových ohlasů.

mv.
kdyz to tak procitam, tak si pripadam tady asi jedinej "vybourenej :~)" zijici v trvalem spokojenem partnerskem svazku :-) a moooooc starej. tak uz toho nechte a nedelejte mi takove deeeprese... mozna zalozit si nejakou mistnost na xku, co??? no nic... tak pokracujte, snad to jaro nebude dlouho trvat a bude tady leto...

m.sa.
Leto? A cekate zmenu?
zas tak mooooc starej, aby jste mi museli vykat si nepripadam! :) no leto prinese dalsi patricne obnazeni divcich oblin a master pujde spise do praxe nez kecani :~)))))

m.sa.
:-))
Tak to doufám

mv.
ja budu dost mozna cely (uplne) leto travit u vody, tak muzete tise zavidet :)))
Zavidet?? A co bych vam na vas mel zavidet? Vy jste zena? ....
he ?
mv: delas si ze me prdel, nebo ti chybi iq?
a) pripadam ti jako holka?
b) nejsem tak starej, abys mi musel vykat
c) mam na mysli ten sirokej vyber... cim vic °C -> tim vic holek, cim vic holek -> tim vic si ti prazdniny <i><a style="font-decoration:italic;">uziju</a></i> :)

Mimochodem - mastere, martine, lukasiku - nejste nahodou zeny ??? :)))
- Neprud tady, kdo si z koho dela prdel, sam se tady vytahujes, ze budes cely leto u vody. Zavidet ti tedy muzu nanejvys tvuj "sirokej" :-] vyber. Ze si uzijes prazdniny, je fakt super.

- Jestli mi pripadas jako holka? A jak to mam poznat, prosimte?? Podle toho, co pises?
"ja budu dost mozna cely (uplne) leto travit u vody, tak muzete tise zavidet" - otazka je, co teda mam jako zavidet...

- Zajimavy je taky spojeni: "chybi mi iq" --> budu ti vykat... :-/

mv.
hele, nechci se s tebou hadat. Netusil jsem, ze nepochopis to ":)))". Ten prispevek jsem nemyslel tak uplne vazne, jak si viditelne myslis. Doufam,ze ostatni to pochopili.

Jestli sis nebyl jistej, jestli nejsem nahodou holka...fajn.
Vis co, zkus si priste precist vsechny minule prispevky, a ne jenom ten posledni !!!
Ja vim :-] Ja se taky nechci hadat.
A ty ostatni prispevky jsem taky cetl. Ale nedoslo mi to... ted to teprve vidim:-))) Tak to jsem podelal, sorry! :-)

mv.
tak vidis :))). Dlouhovlasy blondynky jsou stejne nejlepsi. Ale ne moc svetly - spis takovej ten spinavej blond...
jo... take bych si rad uzil jednou zase prazdniny :-) ale zda se mi, ze posledni dobou stavam cimdaltim driv a chodim spat cimdaltim pozdeji :(

jinak kdyby mel nekdo pochybnosti, tak nejsem holka, jsem skoro plesatej skoro vousatej chlap !!!!! :~)

m.sa.
jsem skoro plesatej skoro vousatej chlap !!!!! :~)

- já taky :-))))))))