Přílohy ve fóru phpBB

Tak jsem opět hledal, jestli to tu není, ale nenašel jsem to.

Chtěl bych, aby šlo v mém fóru phpBB k příspěvkům přikládat přílohy, ale jaksi nevím jak do toho... V administraci jsem to nenašel :(.

Dík LinS.
Musis si na to najit nejake rozsireni. Videl jsem to na phpBB.com.
Nejdříve jsem to tam hledal, ale nenašel. Když si mi to sem napsal, tak jsem hledal více a asi to mám.

Teď jen jestli to nainstalluju :-|

Dík. LinS.
Hmmm, tak už jsem to dostal i do asministrace, ale přidat přílohu nejde a když v administraci dám


Attachments -> Administrace, tak to napíše:

Could not find Attachment Config Table

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'lins.phpbb_attachments_config' doesn't exist

SELECT * FROM phpbb_attachments_config

Line : 126
File : admin_attachments.php


a když dám Attachments -> Control Panel, tak to napíše:

Fatal error: Call to undefined function: get_var() in /3w/wz.cz/l/lins/admin/admin_attach_cp.php on line 62


Přitom tam ty soubory mám.

Jsem v tom fakt lama, takže prosím o radu. PSL!

LinS.
v databazi ti chybi nejaka tabulka
Kdyz si stahnes rozsireni, mejvas tam i SQL dump, popr. navod na vytvoreni prislusne tabulky.
Heleďte, já jsem fakt úplná lama. Asi vim co a jak v tom SQL, protože jsem tam něco vytvořil a už se to rozběhlo, ale tohle už fakt asi netipnu.

Mohl by mi prosím někdo přesně napsat jak to mám vytvořit?

LinS.
To mi tady nikdo neporadí :'( ?

PLS!

LinS.
U toho rozšíření určitě je návod na použití. Nikdo kdo ho neistaloval nemůže tušit jak to mají vyřešené takže ti nikdo nemůže poradit. Aneb "křišťálová koule".
Aha, tak dík... :-|

Hold to budu muset nějak vyzkoušet.

Já totiž hlavně nepochopil to SQL, co tam mám novýho vytvořit, ale hlavně jak. To mi nejde! :'(
Vlastní překopírování a rozšíření se mi podařilo dát i tak, že se to chce nainstallovat, ale pak to píše ty chyby, jak jsem psal...

LinS.
z adresara install si najprv spusti script s nazvom mod_table_inst.php.
http://....adresa k foru /install/mod_table_inst.php
Ten vytvori vsetky potrebne tabulky pre attachment potom zmaz adresar install a malo by ti to nabehnut.
Aproppo pre attachment je potrebne upravit aj niekolko zdrojovych suborov patriacich priamo k PhpBB.K baliku attachmentu su uz dodane aj tieto upravene subory a treba ich vymenit za tie co su v phpBB.Neviem ale ci sa vztahuju aj na najnovsiu verziu PhpBB 2.0.15.Myslim ze fungovali pre PHPbb 2.0.11.Ale je k tomu aj podrobny navod ze kde a co treba v zrojakoch pridat a nahradit.Je dost narocne,ale ja som si to uz urobil a ide to v pohode.
Tak se mi to podařilo nainstallovat, supstil jsem /install/mod_table_inst.php a napsalo to dlouhej seznam všho možného, co to nainstallovalo a nakonci že to bylo úspěšně nainstallováno, ale stále to nefachá... Při administraci to píše stále
"Fatal error: Call to undefined function: get_var() in /3w/wz.cz/l/lins/admin/admin_attach_cp.php on line 62"
Přitom jsem tam ten soubor překopíroval z toho attachmentu, tak nevim co mu vadí...
Když se podívám do tohoto souboru, tak na řádku 60 až 62 je toto:
"//
// Init Variables
//"
Tak nevim co s tím...

Ztím ale moc dík!

LinS.
Tak na konci té installace je tohle:


COMPLETE!

Attachment Mod Tables generated successfully.

NOW DELETE THIS FILE


Složku Install jsem smáz, ale i tak to nejde...
Tak jsem zjistil, že v souboru install.txt je popsáno co mám změnit, ale když to vložím do příslušného řádku, stejně to nejde... Je tam psáno například toto:




#
#-----[ OPEN ]---------------------------------------------
#
common.php

#
#-----[ FIND ]---------------------------------------------
# around line 225
$board_config[$row['config_name']] = $row['config_value'];
}

#
#-----[ AFTER, ADD ]--------------------------------------
# After the closing brace
include($phpbb_root_path . 'attach_mod/attachment_mod.'.$phpEx);

#
#-----[ OPEN ]---------------------------------------------
#
faq.php

#
#-----[ FIND ]---------------------------------------------
# around line 62
include($phpbb_root_path . 'language/lang_' . $board_config['default_lang'] . '/' . $lang_file . '.' . $phpEx);

#
#-----[ AFTER, ADD ]---------------------------------------
#
attach_faq_include($lang_file);

#
#-----[ OPEN ]---------------------------------------------
#
modcp.php




A to mám upravit jakej soubor? Asi ten admin/admin_attach_cp.php, že?
tych suborov treba upravit podstatne viacej je to v tom textovom subore presne popisane priklad:
#
#-----[ OPEN ]---------------------------------------------
#
faq.php

znamena ze mas otvorit subor faq.php

#
#-----[ FIND ]---------------------------------------------
# around line 62
include($phpbb_root_path . 'language/lang_' . $board_config['default_lang'] . '/' . $lang_file . '.' . $phpEx);

znamena ze priblizne nie je to presne mas najst riadok c.62 kde je predchadzajuci prikaz:
include($phpbb_root_path . 'language/lang_' . $board_config['default_lang'] . '/' . $lang_file . '.' . $phpEx);


#
#-----[ AFTER, ADD ]---------------------------------------
#
attach_faq_include($lang_file);

znamena,ze za tym prikazom mas doplnit vyraz:
attach_faq_include($lang_file);
(pozor niektore upravy sa deju pred najdenym prikazom a to vtedy ak je tam uvedene:-----[BEFORE,ADD]....)

takze po uprave to bude vyzerat nasledovne:

include($phpbb_root_path . 'language/lang_' . $board_config['default_lang'] . '/' . $lang_file . '.' . $phpEx);
attach_faq_include($lang_file);


ale ak si si skopcil Attachment mali by tam byt uz tie subory(ktoru su sucastou PHPBB a nie Attachmentu,ale musia tam byt prikazy pre Attachment) upravene tak staci ich iba replacnut miesto tych povodnych.
No já jsem vše rePLÁCnul, ale i tak to háže ty chyby...

Ou, to jsem ale lama, jsem nepochopil co myslej tím
#
#-----[ OPEN ]---------------------------------------------
#
ale už to chápu, vždyť je to jasný...

Mrknu se do těch souborů jestli to tam je... A kdyžtak to zkusím předělat. Snad už to bude fungovat... :'(

Ztím dík, LinS.