přesměrování, ale ne header()

header("location: next.php") musí být nahoře dokumentu, ještě před posláním jakéhokoli html tagu. neznáte tedy někdo nějakou alternativní možnost ? ? ?
jedine ak poslat JS kod alebo output-buffering
lacop: můžes mi napsat jat na to přes JS ? díky
>> header("location: next.php") musí být nahoře dokumentu, ještě před posláním jakéhokoli html tagu
nemusi byt ak zapnes bufferovanie vystupu

ak to nechces cez php tak cez .htaccess do redirect alebo daj do HEAD
<META NAME="refresh"
content="1;URL=http://nejaka-adresa">
to ale moc nedoporucujem, lebo ak je nastavenie redirectu mesie tusim ako 10s tak to roboti ignoruju
jak to teda bude přes to bufferování výstupu?
Na začátek dej ob_start();
nefungujeto pořád, dokonce už nejde ani poslat cookie pro session :) zatímco když tam ob_start() nebyl tak cookie poslat šla :)
no teď to nefunguje i když tam ob_start() není, nic sem tam neměnil, až na to, že sem to dal z windows-1250 do UTF-8, ale to by snat vadit nemělo
Co znamená nefunguje? Nic se nezobrazí, píše to chyby nebo co? Jinak na začátek UTF-8 souboru může editor vkládat 4 byty, které signalizují, že to je v UTF-8, což může působit problémy, protože se tyto byty odesílají dříve než hlavičky.
píše to:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/1/site8171/wwwroot/index.php:1) in /www/1/site8171/wwwroot/index.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/1/site8171/wwwroot/index.php:1) in /www/1/site8171/wwwroot/index.php on line 1

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/1/site8171/wwwroot/index.php:1) in /www/1/site8171/wwwroot/index.php on line 1

ale jinak tu session vytvoří, ale bude mít žádnou hodnotu
jj, můžou za to identifikační byty, ale nevím jak je vymazat.
To záleží na tom, jaký máš editor. Například v PSPadu je to v nastavení v sekci Program - chování.
jo PSPad mám, ale sekce program tam nikde není. měla by být tam jak je soubor,úpravy a tak? verzi PSPadu mám 4.3.2
Mám tutéž verzi. Menu Nastavení/Nastavení programu... V zobrazeném dialogovém okně vlevo navolíš sekci "Program - chování", pak je to 5. položka vpravo.
Vypni volbu Ident. byty v kodování UTF-8.
nevim, jestli to je k aktualnimu tematu, ale header (Location: ...); jde dat i nakonec.. kdyz mas stranku, ktera pomoci php zpracovava udaje a das nakonec header, tak ti to po provedeni kodu odesle hlavicku o presmerovani
Lamač: To ano, pokud to predchozi PHP neposle zadny vystup. Protoze pred samotnym vystupem se http hlavicky vzdy poslou.