:-)

Jaký typ ženských se vám líbí ?

Mě:
menší postava, černy-dlouhy-rozpuštěny vlasy, prsa akorát k postavě, ale na tom nezáleží, hodná, chytrá, upřímná a věrná...

co vy ?
na mastera leze jaro... ;~)))

m.sa.
musí mít usb, jinak si s ní nepopovídáš...
dobre tema na diskuzi :o)

me se libi dva typy:

cernovasky s delsim mikadem, pekne rovne vlasy, k tomu tmave oboci, rasy a hnede oci (typ Sandra Bullock, Mahule Bocanova, kdysi i Ilona Czakova) a aby se s ni dalo povidat o cemkoliv, posledni dobou jsou holky celkem nudne a nerady chodi na delsi "tury"

druhym typem je devce jako Meg Rayen co hrala ve filmu LASKA PRES INTERNET - tam me dostala, dost silny zazitelk

diky za tohle tema, uz z toho Pc Zacinam blbnout a tohle me privedlo na novy napad :o)
Není zač.. Sandra Bullock je dobrá :-)
Meg Rayen mě taky dostala, bylo to dojemny až moc na to jak jsem tvrdej :-)
mit doma Meg tak vyhazuji sve PC Fujitsu z okna a kaslu na praci a budu se venovat jen ji, ta holka za to urcite stoji !!!!!!!!!!!!!

:oD))))))))))))))))
zajimavej OT ;~) jen jsem si myslel, ze favoritem #1 bude mezi lidmi z podobnych for jedine Triniti :~)))

m.sa.
Trinity byla moc suchá. I když - ta líbací scéna... hm... :-P
Já mám rád typy jako je Cate Blanchettová. Kdo ji viděl v The Gift, dá mi za pravdu. Nevinný obličejík, krásné vlasy...
A mimochodem holky z VŠCHT taky nejsou špatný. Jen jsou věčně zfetovaný.. :-)
Pokud jde o Matrix, tak jedině Switch
zacina jaro, laska a blbost kvete :-))

jinak hlasuju pro sedmou z deviti :-))
a muze byt i s obyc seriovym portem, to si clovak pokeca stejne :-))

j
presne zenska podle mejch predstav je moje kamoska, se kterou chodim do skoly a abych rekl pravdu, tak na ni dost ulitavam. Ne jednou jsem slysel takovy to...."hele, budem jen kamosi, jo?"... delsi hnedy vlasy, da se s ni kecat o vsem (nejlepe o sexu - na me uz taky leze jaro...).