problém s php

Mám doma apache, nainštaloval som si aj php, stránky sa mi zobrazujú normálne, no keď posielam hidden, neberie mi to. Nefungujú mi teda formuláre ani nič podobné. Potrebujem to asi celé preinštalovať. Som začiatočník. Nevie mi niekto poradiť nejakú oskúšanú verziu php (+návod), stránku, odkiaľ si to môžem stiahnuť? Mám Windows XP Prof...
Předávání proměnných se děje buď samo nebo explicitně, to je nastavené v php.ini, register_globals=on|off

Pokud je on (myslím, že na wz to tak je) tak se pole z formuláře objeví jako proměnné stejného jména. Já osobně to moc nepoužívám. Doma mám register_globals nastavené na off a hodnoty pak dostaneš jako:
get parametry přes pole $_GET[]
post parametry přes pole $_POST[]
ještě existuje pole $_REQUEST[], kde je všechno dohromady + tuším cookie a když je náhodou stejná proměnná ve více jak jednom (třeba post i get), tak to co se objeví v request se řídí nastavením gpc_order v php.ini. Uf. Je to jasné? (-;
Marku jakou pozici v autocontu zastavas?
S tým register_globals som to už skôr skúšal (aj on aj off), no nepomohlo to. Asi bola chyba niekde inde.
Díki, ja som si to už vlastne preinštaloval. Nainštaloval som si Apache2, k tomu som hodil php (nie ten, čo som mal predtým) a teraz mi už ide všetko v pohode. Konečne!
> S tým register_globals som to už skôr skúšal (aj on aj off), no nepomohlo to.

Spousta lidi dela tu chybu, ze kdyz to skusa, tak skusaj php.ini v nespravnem adresari, tak pozor na to :)
23k, to je tajné, ale je to něco jako vrátný... zametání... občas pročistím odpady od lógru a tak...
nemas blbo nastavene register_globals?
23k: teď zrovna vymývám záchody a lógrové sedliny v DPMB.... (-;
;)