mod_rewrite - zmaten v proměných

čus...

Mám takovej defekt... potřebuju mod_rewrite donutit, aby nějak překousal toto...

RewriteRule ^(.*)\.mib$ index.php?page=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^(.*)\.mib$ index.php?page=bla&igor=$1 [L,QSA]

... On totiž chudák teďka z nějak počítá jenom s tou druhou podmínkou. Tu první nebere v potaz...

Takže adresa ...

index.php?page=neco se přepíše na index.php?page=bla&igor=neco ...

Nevíte jak na to? Vím, že by stačílo připsat k jedný adrese ještě zložku, ale to se mi nechce (respektive by to byla šílená makačka pak) ...

Budu velmi vděčen, za každou radu ;) ... dik
Nepoužijou se náhodou obě? Že by to první prostě neudělalo viditelnou změnu. Nějak nechápu co za adresu to má dostávat jako původní...
Já nevim, flag L myslim znamená last.....možná :)

jinak podle mých chudých znalůostí tohoto myslim, že dotaz na neco.mib se přeloží na index.php?page=neco a pak neco.mib na index.php?page=bla&igor=neco.....
no kazdopadne rewritujes dvakrat podla rovnakeho pravidla, asi sa pouzije to druhe, radsej napis z akeho URL na ake to chces rewritnut
<HTML>L = Last (posledni pravidlo)

jinak z toho co vidim by to melo delat z adresy:
neco.cz/test.mib
adresu:
neco.cz/index.php?page=test

Flag L v tomto pripade u dvou vyrazu je nesmyslny (u prvniho).
Flag QSA (QueryStringAppend) v tomto pripade u obou tech vyrazu je take nesmyslny, protoze vyraz ceka konec priponou .mib .. pokud tam budou za tim nejake parametry (.mib?parametry=...) pravidlo jiz nebude platit a QSA tudis ani prametry nepreda.
Jinak oba vyrazy na tutez adresu jsou taky nesmyslne, takze radeji napis z ceho chces udelat co.</HTML>
<HTML>Pokud bys chtel z:

neco.cz/test.mib?foo=bar&foo2=bar2
udelat:
neco.cz/index.php?page=test&foo=bar&foo2=bar2

staci:
RewriteRule ^(.+)\.mib /index.php?page=$1 [L,QSA]</HTML>
No tak teďkon sem z toho super mongol... prostě...

RewriteRule ^(.*)\.mib$ index.php?page=$1
RewriteRule ^(.*)\.mib$ index.php?page=bla&igor=$1

... prostě obojí bych chtěl přepsat jen na to neco.mib ... A prostě to nechce za žádnej okolností :-/ ...

Ono když třeba dám...

RewriteRule ^bla-(.*)\.mib$ index.php?page=$1
RewriteRule ^(.*)\.mib$ index.php?page=bla&igor=$1

... tak už to funguje, ale tu první to přepisuje na bla-neco.mib, ale já bych chtěl obojí na jenom neco.mib ...
no ja nechapem ;) napis URL ktore to ma dostat a URL ake z toho ma vyliezt ;)